Нові можливості інструменту розробки і створення прототипів Figma

Figma – інструмент для розробки і створення прототипів, покликаний запропонувати веб-альтернативу аналогічним інструментам, подібним Adobe, сьогодні запускає кілька нових функцій, які спростять використання сервісу для спільної роботи груп у великих організаціях.

Фигма

Як повідомляє Techcrunch: Figma Organization, саме так компанія називає цей новий набір функцій, є першим сервісом корпоративного рівня, в якому реалізовані засоби управління і засоби безпеки, які очікують великі компанії. Для розробки і тестування цих інструментів компанія співпрацювала з такими компаніями, як Rakuten, Square, Volvo і Uber, і представила такі функції, як уніфіковані звіти щодо виставлення рахунків і аудиту для адміністраторів і загальних шрифтів, команди для перегляду та системи проектування для всієї організації для дизайнерів.

Для дизайнерів одна з найважливіших нових функцій – це, ймовірно, системи проектування всієї організації. Звичайно, у Figma вже були інструменти для створення систем проектування, але тепер ця корпоративна версія дозволяє командам обмінюватися бібліотеками і шрифтами один з одним, щоб гарантувати застосування одних і тих же стилів до продуктів і послуг в компанії.

Фигма дизайн

Підприємства тепер також можуть створювати стільки команд, скільки вони хочуть, і адміністратори отримають більше контролю над тим, як діляться файлами і з ким їм можна ділитися. Це не здається особливо цікавою річчю, але оскільки багато великих організації працюють з клієнтами за межами компанії, це те, що зробить Figma більш цікавою для цих великих компаній.

Після роботи з Figma над цими новими інструментами, наприклад, Uber перемістив всю свою компанію на обслуговування, і тепер 90% роботи з проектування продукту відбувається на платформі.

«Нам потрібен був спосіб доставити людей в потрібне місце в потрібний час – в потрібну команду з потрібними активами»,

– сказав Джефф Юра, штатний дизайнер продуктів, який займається системами проектування Uber.

«Фігма робить це».

Іншими новими корпоративними функціями, що мають значення в цьому контексті, є підтримка єдиного входу, журнали активності для відстеження дій між користувачами, групами, проектами і файлами, а також проект володіння, щоб гарантувати, що всі файли, створені в організації, можуть бути в порядку після того, як співробітник залишає компанію.

Новые возможности Фигмы

Figma як і раніше пропонує безкоштовні і професійні рівні (по $12/редактор/місяць). Не дивно, що новий рівень організації трохи дорожче і буде коштувати $45/редактор/місяць.

Схожі повідомлення