Про проект

Marketer

– інформаційний портал, присвячений бізнесу, маркетингу, рекламі, фінансовим ринкам, інтернет-технологіями, новинкам в технічній сфері, саморозвитку.

Маркетер Журнал интернет издание

Marketer – ваш путівник в світі сучасних маркетингових та IT-технологій, бізнес-ідей, психологічних порад і Лайфхак, за допомогою якого ви легко зрозумієте в бурхливому інформаційному потоці і зможете знайти те, що потрібно саме вам для успішного просування вашої справи, збільшення продажів, професійного та особистісного зростання.

Marketer – ваш особистий аналітик, який стане для вас своєрідним фарватером у фінансовій сфері, допоможе вилавірували серед безлічі останніх ринкових і рекламних тенденцій і залишатися завжди на плаву.

Marketer – ваш персональний коуч, здатний змусити вас проаналізувати поточну ситуацію, мотивувати на дії в майбутньому і навіть іноді дати чарівний стусан для того, щоб зрушити вас з мертвої точки.

Marketer – сайт для инсайтов.

Сучасний світ, що розвивається шаленими темпами, вимагає постійного апгрейда професійних знань, компетенцій, навичок, регулярного відстеження актуальних прогресивних розробок, технологій, гаджетів. На нашому порталі ви знайдете статті та відео, які висвітлюють найголовніші і свіжі трендові події в економіці, маркетингу, онлайн- і техно- сферах, познайомитеся з останніми маркетинговими дослідженнями і експертними думками, прикладами нових і вже просунулися стартапів, опануєте методологічним інструментарієм для створення і розвитку своїх проектів, будете знати, на що варто звернути увагу, що почитати і подивитися, на що орієнтуватися, щоб йти в ногу з майбутнім.

Нас читають власники бізнес-проектів, директора, маркетологи, айтішники, дизайнери, і люди багатьох інших професій, що вимагають творчого підходу і постійного самовдосконалення. Приєднуйтесь до професіоналів!

Наша мета

– знаходити, відбирати, фільтрувати і доносити нашим читачам ту корисну інформацію та ідеї, які вони зможуть застосувати на практиці і втілити в життя. Самим тримати руку на пульсі і тримати вас в курсі останніх світових подій і новинок маркетингу, бізнес-сфери та інтернет-технологій. Поділитися досвідом і знаннями, як своїм, так і досвідом відбулися в тій чи іншій сфері успішних людей. Надихати вас на власні досягнення і надихатися вашим успіхом. Фідбек від вас дуже цінний і важливий для нас.

Наша територія – наші правила

У поданні інформації нашої цільової аудиторії ми керуємося наступними принципами: актуальність, цікавість, практичність, якість, професіоналізм, аполітичність. Ми зацікавлені не в масового читача, а в тому, щоб бути ефективними і корисними для кожного відвідувача, який захоче залишитися з нами надовго.

На сьогоднішній день крім основного сайту Marketer.ua можна знайти в спільнотах глобальних соцмереж (Facebook, Twitter та ін.). Ми завжди на зв’язку!

Пишіть нам на адресу електронної пошти: info@marketer.ua