ТОП-10 електрокарів 2019

Людство, з захопленням занурившись в промислову революцію, за трохи більше ніж півтора століття змогло зашкодити самому собі на багато років вперед. Зараз помітно зріс інтерес до екологічної теми, в зв’язку з чим світ почав поступово переходити на альтернативні джерела енергії, зводити «зелені» споруди і будувати розумні міста.

Автомобілебудування не відстає, повільно, але впевнено, набирає популярність електричний транспорт. Електрокари знову повертаються на наші дороги, причому з початку XXI століття – гігантськими кроками. Можливо, інтерес підстьобнула постійно зростаюча ціна на нафту, а можливо – нова модель електромобіля від Tesla Motors. До того ж в даний час вдосконалена мережа станцій для зарядки, і вартість таких автомобілів стала знижуватися. Як би там не було, великі автомобільні концерни почали справжнє змагання між собою по створенню транспорту, що працює з електричним мотором і не поступається автомобілям внутрішнього згоряння за своїми характеристиками.

У новому 2019 році очікується поява давно обіцяних новинок як від європейських, так і від азіатських виробників. Ось деякі з них.

Audi e-tron

Электромобиль Audi-E-TronЭлектрокар Audi-E-Tron

– довгоочікувану модель від німецького концерну представили громадськості ще в кінці 2018 року, серійний же випуск обіцяють почати в середині 2019. Зовнішній вигляд на перший погляд не вражає футуристичністю, але в деталях вона присутня. Так, звичні бічні дзеркала замінені тут камерами, які передають зображення на дисплей панелі управління. Автомобіль працює на двох електромоторах, що дозволяє, по-перше, розганятися до 100 км / год за менше ніж 5 секунд, а по-друге, долати без підзарядки близько 500 кілометрів.

Електрокар LSEV

Электроавтомобиль LSEVЭлектроавтокар LSEV

– розробка XEV (Італія), вражаюча тим, що цей мікроавтомобіль, розрахований всього на двох пасажирів, зроблений практично повністю на 3D-принтері. Весь корпус, виключаючи сидіння, скло і дзеркала – роздрукований. Такий підхід дозволяє зібрати автомобіль за три дні, значно зменшити використання робочої сили і, відповідно, зробити кар доступним за ціною. Вартість всього в 7,5 тисяч доларів чи не найбільший плюс цієї новинки. Інші її характеристики не такі вражаючі: максимальний розгін до 70 км/год і відстань на одному заряді не більше 150 кілометрів.

Rimac C_Two

электрокар Rimac C_Twoэлектромобиль Rimac C_Two

Потужний, в деякому роді навіть спортивний електрокар Rimac C_Two представили в середині минулого року Rimac Automobili. Хорватські виробники наділили свій автомобіль не тільки вражаючою витривалістю, але і вражаючим зовнішнім виглядом. Агресивний і елегантний корпус поєднується з начинкою, що дозволяє розгін до 415 км/год і можливість пересуватися без підзарядки до 660 кілометрів.

Urban EV від Honda

Honda Urban EVЭлектромобиль Honda Urban EV

навмисно витриманий в стилі «гостя з майбутнього». Оригінальний дизайн, натхненний фільмами в жанрі урбаністичної фантастики, виглядає в цілому цікаво. Виробник позиціонує цю модель як стартову для нового електричного сімейства. Особливо відзначаються новинки в розробці надлегкої батареї і системи управління, що спирається на світлові оптичні екрани. Як це буде позначатися на загальних характеристиках – поки загадка, оскільки перший автомобіль вийде з конвеєра лише в 2020 році.

Mercedes-Benz EQ

Mercedes-Benz EQ электрокарMercedes-Benz EQ Электрокроссовер

– ще одна модель електромобіля, що відкриває ціле сімейство. Публіці EQ була представлена ще в 2016 році, в той же час на ринок вона вийде не раніше 2022 року. Компанія покладає на цей спортивний позашляховик великі надії, припускаючи, що бренд складе чи не чверть світових продажів «Mercedes». Повнопривідна модель з двома електромоторами дійсно має відмінні характеристики: розгін до 100 км/год протягом 5 секунд і потужна батарея, зарядки якої вистачить для подолання 450 кілометрів.

Mission Е (Taycan)

Porshe Mission E ЭлектроPorshe Mission E Автоэлектро

Новинка від Porsche – електрокар Mission Е (Taycan). Компанія акцентує увагу на тому, що це її перший автомобіль, що працює на літій-іонній батареї. Причому це не якийсь там скромне сімейне міні, а розкішний спортивний автомобіль. Два електродвигуна працюють на передню і задню вісь, дозволяючи набирати розгін до 100 км/год за 3,5 секунди, а 200 км/год вичавлювати вже через 12 секунд. Ідеальний баланс потужності і швидкості видно навіть візуально: витончений, але динамічний дизайн не може не привертати увагу. Porsche стверджує, що придбати Mission Е можна буде вже в цьому році.

Кросовер I.D. Crozz

Кроссовер I.D. Crozz ЭлектроКроссовер I.D. Crozz Электромобиль

Volkswagen в поточному році теж представить свій варіант електрокара – кросовер I.D. Crozz. Спокійний дизайн і сучасна начинка робить його гідним суперником на ринку електричного транспорту. Особливість цієї моделі полягає також в тому, що шасі підходить до будь-якого кузову, а швидкість до 180 км/год дозволяє впевнено рухатися по будь-яких дорогах. Запас батареї розрахований на відстані до 500 кілометрів, що робить модель цілком конкурентоспроможною.

Roewe Marvel X

roewe-marvel электромобильroewe-marvel электрокар

– електричний позашляховик китайського походження. Незважаючи на те, що модель електрокара була показана на автосалоні в Пекіні ще навесні 2018 року, про нього відомо небагато. При цьому позашляховик позиціонують як основного суперника Tesla Model X. Повний привід, робоча відстань до 500 кілометрів і швидкий розгін – це далеко не все, що пропонує Marvel X. Судячи із заяв розробників, всередині водія очікує справжній техно рай.

Iconiq Seven

ICONIQ-Seven electroICONIQ-Seven electro

Ще одна багатообіцяюча новинка 2019 року – китайський Iconiq Seven. Агресивний і кілька незграбний зовнішній вигляд створює футуристичний образ електромобіля. Хоча модель була заявлена ще в 2016 році, її серійна поява планується до кінця 2019 – початку 2020. Правда, відразу в двох модифікаціях – як варіант Premium і VIP. Крім батареї ємністю 89,0 кВ/год і пробігу без підзарядки до 400 кілометрів, виробники обіцяють незабаром перехід на безпілотне водіння.

І ще один очікуваний азіат –

Електрокар Kia Niro EV

Электромобиль kia-niro-evkia -niro -ev электрокар

Південнокорейський автомобіль має приємний дизайн, «розумну» начинку, акумулятор місткістю 64,0 кВт/год. і пробіг до 400 кілометрів на одному заряді батареї. Плануються широкі продажі, а значить, Niro EV можна буде побачити не тільки на рідних дорогах, а й в Європі та США.

Схожі повідомлення