Реклама

 

Рекламна площадка на Marketer.ua

Чому ми?

Marketer – популярне інтернет-видання про новини маркетингу, бізнесу, економіки, інтернет-технологій, мотиваційної психології з широким охопленням постійної читацької аудиторії.

Реклама маркетер

Нас щодня читають успішні люди, які володіють власним бізнесом, керівники фірм і підприємств, топ-менеджери, маркетологи, IT-розробники, веб-дизайнери, контентщіков і фахівці багатьох інших професій, зацікавлені в отриманні якісної відфільтрованої продукції та інформації. Наше завдання і полягає саме в тому, щоб надати таку корисну і необхідну інформацію нашої цільової аудиторії. Ми не женемося за збільшенням кількості випадкових передплатників. Ми зацікавлені в обопільній успіху і ефективності просування рекламного продукту кожного нашого рекламодавця на моніторах і дисплеях наших постійних відвідувачів.

Ми пропонуємо 2 варіанти використання наших рекламних майданчиків:

1. Банери

У вас є можливість придбати на нашому сайті банерні місця під свою рекламу розміром 300Х300 або 300х250 пікселів. Для розміщення на нашому ресурсі матеріали слід надавати в файлах розміром до 150 Кб в одному з графічних форматів JPEG, PNG або GIF.

2. Тематична реклама

У нас ви можете замовити якісну і унікальну продає статтю в рамках будь-якої з наших тематичних рубрик ( “Маркетинг”, “Бізнес”, “Техно”), написану висококваліфікованими авторами-професіоналами. Таким чином ви привернете до свого товару, послуги або методикою цільову мислячу і зацікавлену саме в вас аудиторію.

Слідкуйте за оновленнями нашого сайту, у нас регулярно проводяться різноманітні акції, періодично діють та чи інша бонусна і знижкова системи.

Замовити статті або банерні майданчики на нашому сайті можна, написавши нам на пошту: info@marketer.ua