Facebook закриває Моменти. Ось як зберегти всі ваші фотографії

Facebook Moments, автономний мобільний додаток, призначений для того, щоб користувачі могли обмінюватися фотографіями і відео в приватному порядку, закривається в наступному місяці.

Фейсбук моменты

Facebook підтвердив, що сервіси додатку закінчаться 25 лютого. Facebook вирішив припинити підтримку додатку, який деякий час не оновлювався, тому що люди його не використовували.

«Ми припиняємо підтримку додатку «Моменти», який ми спочатку запустили як місце, де люди можуть зберігати свої фотографії. Ми знаємо, що фотографії, якими діляться люди, важливі для них, тому ми продовжимо пропонувати способи збереження спогадів у додатку Facebook»,

– заявив Рошабх Доши, директор з управління продуктами.

Користувачі повинні побачити повідомлення, яке попереджає їх про швидке завершення програми. Нижче повідомлення є опція для експорту фотографій і відео.

Для користувачів є два варіанти експорту, до яких люди можуть отримати доступ в веб-версії додатка Moments. Один дозволить створити особистий альбом в особистому обліковому записі Facebook; інший варіант – завантажити все на свій пристрій. Люди можуть експортувати свої фото та відео з веб-сайту Moments до травня 2019 року, повідомляє Facebook.

Сообщение фейсбук

Користувачі можуть почати свій експорт з будь-якого пристрою. Якщо користувач створює особисті альбоми Facebook, вони будуть бачити посилання поруч з кожним моментом нижче, яка готова для перегляду у вигляді альбому на Facebook.

Користувачам, які хочуть завантажити файл, необхідно буде ввести свій пароль Facebook, коли з’явиться запит. Файли будуть показані разом з розміром файлу, і користувачі зможуть вибрати якість – висока, середня або низька – для файлів. Додаток Moments відправить посилання по електронній пошті і повідомить користувача на Facebook, коли воно буде готове для завантаження.

Моменти, які вперше були запущені в 2015 році, останнім часом стали свідками деякої конкуренції з боку інших продуктів Facebook, що, можливо, призвело до його занепаду. Наприклад, Facebook вмонтував функцію «Stories», яка включає в себе можливість прямого обміну. Цей варіант, хоча і призначений для одноразових, а не цілих альбомів, дозволив користувачам повністю обходити додаток Moments, щоб відправляти фотографії в приватному порядку обраному одному або друзям.

Користувачі також мають можливість поділитися своїми фотографіями з програми у вигляді альбомів на Facebook. Якщо хтось завантажує додаток до альбому, для параметра конфіденційності за замовчуванням буде встановлено значення «Тільки я», але у користувача завжди є можливість поділитися ним з друзями.

Facebook каже, що продовжуватиме включати опції для збереження пам’яті в додатку Facebook. Наприклад, у міру того, як популярність формату «Історії» зростає, компанія працює над тим, щоб люди могли зберігати свої фотографії та відео, якими вони діляться, через «Історії». Деякі з цих запущених функцій включають в себе збереження фотографій, основні моменти і архів історій на Facebook.

Схожі повідомлення