У що інвестувати? 15 найкращих і найвигідніших ідей для вкладення грошей в 2018 році

Для збільшення своїх капіталів, ви повинні інвестувати свої гроші. Ви купуєте деякі активи, які з часом збільшують вартість і множать ваш стан. Існують різні класи активів, які дозволяють виконати це. До них відносяться акції, облігації, товари та цінні папери з фіксованим доходом. Вони пропонують вам можливість збільшити своє багатство з плином часу. Всупереч поширеним переконанням, ви можете інвестувати будь-яку суму грошей, яку ви захочете. Вам не потрібно починати з мільйона доларів в інвестиційному капіталі, щоб ви були багатими. Ви можете почати з набагато нижчою суми, вкладеної в різні класи активів. Далі 15 ідей які дає сайт greatperformersacademy.com про те, куди інвестувати свої гроші в 2018 році, і, незважаючи на те, що сума вкладень може бути різною, ми розглянемо всі пропозиції на прикладі інвестиційного капіталу в розмірі 15 000 доларів.

во что вложить деньги

Інвестиції на автопілоті

Завдяки інтернет технологіям ви можете виконувати інвестиції на автопілоті. Існують онлайн-сервіси, які пропонують послуги інвестувати ваші капітали за вас пропонуючи можливість автоматичного інвестування в різні інструменти на довірчій основі. Прикладом такої послуги є Betterment. Консультант з інвестицій – це робот, який інвестує ваші гроші для вас автоматично. Він сам виконає вибір інструменту, розподіл активів, управління податковими втратами і збалансує доходи та ризики. Консультант вкладе ваші кошти відповідно до вашого особистого ставлення до ризику. Повернення чимале – від 5% до 10% в рік. Крім того, низька плата. Це обійдеться вам по 35 доларів за кожні 10 000 доларів, які ви інвестуєте. Послуга, така як Betterment, є винятковим способом інвестувати ваші гроші.

Інвестиції у фондовий ринок через брокерську систему знижок

Ви вже займалися купівлею і продажем акцій? Якщо ви вважаєте, що знаєте, як торгувати краще, відкриття облікового запису зі знижкою – відмінна ідея для вкладення капіталу. Завдяки Інтернету цей процес досить простий. Існують компанії, які надають вам можливість відкривати облікові записи знижок в режимі онлайн. Прикладами цього є Etrade і Scottrade. У них є інструменти, які допоможуть вам стати інвестором, що володіє високою кваліфікацією і витонченістю. Збори низькі, і ви можете отримати хороший річний дохід.

Сертифікати депозитів з високим рівнем доходу (CD)

На сьогоднішній день існують кредитні деривативи з високою продуктивністю, які ви можете оформити. Вони пропонуються онлайн-банками і мають більш високий прибуток, ніж пропонують звичайні, традиційні банки. Є кілька авторитетних, ефективних онлайн-банків, таких як Capital One 360. У цьому банку є такі ж функції, як: перевірка поточних рахунків, перевірка ощадних рахунків і сертифікатів, депозитів (CD) тощо. Ви також отримуєте дебетові карти, які дають вам доступ в банкомати 24/7. Ваші депозити в професійних онлайн-банках покриваються системою страхування FDIC на суму до 250 000 доларів США. Таким чином, ви можете інвестувати свій капітал в розмірі 15 000 доларів в такі онлайн-банки і отримати досить хороший прибуток.

Здійснення угод на «Fulfillment By Amazon» (FBA)

Ви добре розбираєтеся і здійснюєте угоди? Тоді ця ідея ідеально підходить для вас. Ви можете заробити трохи грошей, купуючи товари на Amazon за вигідною ціною і потім перепродуючи їх з метою отримання прибутку. Ви можете зробити це через сервіс, який відомий як «Fulfillment By Amazon» (FBA). Він дозволить вам доставляти ваші товари в інтернет-магазин. І там вони будуть продаватися онлайн для вас. На додаток до цього, інтернет-магазин обробляє всі витрати з доставки. В результаті ви отримуєте свій чистий прибуток. Це один з найбільш ефективних способів продажу продуктів в Інтернеті. 15 000 доларів США більш ніж достатньо, щоб інвестувати в таке онлайн-підприємство.

Інвестиції в знання

Сьогодні найкорисніші інвестиції, які ви можете зробити, – це інвестиції в знання. Ви можете втратити все крім знань. Ви можете витратити частину свого капіталу на інвестиції в знання про торговельні акції і інші цінні папери. Існують онлайн-сервіси, які можуть навчити вас, як це зробити. Прикладом такої послуги є Академія онлайн-трейдингу. Це дає вам знання про торговельні концепції, наприклад, такі як можливості активів з низьким ризиком і високим доходом. Крім того, ви можете дізнатися, як побороти свої емоційні, негативні, негативні фінансові звички, які можуть вас стримувати в розвитку. Найбільш важлива концепція, яку ви дізнаєтеся, – це те, як побудувати фінансовий план, який є методичним і задовольнить ваші особисті інвестиційні цілі.

Інвестиції за допомогою Motif

Одним з найбільш привабливих інвестиційних інструментів сьогодні є фонд взаємодії. Такі інструменти дозволяють одночасно інвестувати в колекцію різноманітних активів. В Інтернеті є нові платформи, які можуть допомогти вам інвестувати в активи, поширені по всьому світу. Прикладом такої платформи є Motif. Це дозволяє вам вкладати свої гроші в буквальному сенсі в будь-який можливий об’єкт. Прикладами є процентні вклади в європейських країнах, енергоносії на сході чи перспективні пропозиції по надлишку або нестачі природного газу на заході. Motif дозволяє вкладати будь-яку суму грошей в будь-який клас активів, який ви хочете. Мінімальні інвестиції складають 250 доларів США, і це вам буде коштувати всього 9,95 доларів за кожні 10 000 доларів, які ви інвестуєте. Motif – хороший спосіб інвестувати частину або весь ваш капітал в розмірі 15 000 доларів США.

Інвестиції в нерухомість

$ 15 000 – це більш ніж достатньо, щоб зробити ремонт в будинку, а потім продати його на ринку нерухомості. По-перше, для цього вам потрібно мати будинок, який без ремонту, але має потенціал прибутку. Як тільки ви його придбаєте, ви можете використовувати свій капітал для його ремонту. Ви можете почати з прибирання і перефарбовування стель, укладання нових підлог по всьому будинку і розмальовки його в сучасному привабливому стилі. Після цього ви можете виконати деяке озеленення, посадити нові гарні квіткові клумби, якщо це буде потрібно. Не забудьте також встановити хороші вхідні двері і оформити яскравий вітальний напис на будинку. Як тільки ви це зробите, ви можете бути впевнені в 50-відсотковому прибутку, коли ви, нарешті, будинок продасте.

Однорангове (рівноправне) кредитування (P2P «Peer-to-Peer»)

Однорангові кредитні сайти надають вам відмінну можливість інвестувати в цінні папери з фіксованим доходом. Вони є в основному онлайн-ресурсами, які дозволяють людям запозичувати гроші анонімно, а потім повертати їх з відсотками. Інвестори служать в якості вихідних джерел коштів для цих кредитів. Коли ви інвестуєте в Peer to Peer Lending, ви по суті купуєте невеликі частини кредитів. Вони мають значення по 25 доларів США кожен. Ви можете інвестувати деяку частину вашого капіталу в розмірі 15 000 доларів США в ці позики. Наприклад, ви можете використовувати 5000 доларів, щоб купити 200 банкнот. Кожен з них дасть вам 7% -10% -ву віддачу від ваших інвестицій. Більш того, ваші виграші сукупно значні, щоб покрити будь-який ризик дефолту, який задіяний. Таким чином, інвестування в Peer to Peer Lending (P2P) – хороший спосіб збільшити ваш капітал.

Створення блогу

Це відмінна ідея для вас інвестувати ваші гроші і створювати необмежені доходи. Блог – це привабливий, часто інтерактивний веб-сайт, на якому ви можете розміщувати інформацію для інших людей, щоб пізнавати і вивчати щось нове. Ви можете вибрати будь-який діапазон тем для свого блогу. Прикладами таких проектів є: інвестиції, охорона здоров’я, материнство, спорт, технології, фінанси і навіть розвиток кар’єри. Нехай це буде тема, про яку ви багато знаєте і нею добре володієте. Зазвичай процес починається з інвестування в домен і створення блогу. Є різні онлайн-платформи і веб-студії, які допоможуть вам зробити це. Як тільки ви створите свій блог, почніть створювати повідомлення і рекламувати його в соціальних мережах та інших платформах. Згодом ви почнете створювати такі блоги або приступите до монетизації цього. Ви можете заробляти, розміщуючи рекламні оголошення для брендів, приєднуючись до партнерських програм або навіть продаючи через нього свої власні електронні книги. Створити свій блог – непогана ідея інвестувати невелику частину грошей від 15 000 доларів.

Інвестиції в будь-яку вищу освіту

Якщо ви відчули, що ваша кар’єра потребує зростання і ви хочете її підняти, ви можете використовувати свої 15 000 доларів США для інвестицій в яку-небудь вищу освіту у відповідній галузі. Інвестування в освіту зазвичай є одним з найбільш ідеальних інвестицій, які ви можете зробити сьогодні. 15 000 доларів США не можуть покрити повну вартість навчання в престижному університеті. Однак він може покрити більшу частину витрат на навчання в коледжі. Ви можете отримати ступінь юриста в області, яку ви вважаєте цікавою або ліквідною в своїй галузі. Це інвестиції, які будуть приносити прибуток протягом всього вашого життя.

Інвестування особистих фінансових операцій

Одним з найбільш ефективних способів вкладення 15 000 доларів США є процес вкладення в приватні фінансові операції. Це може бути оплата вашого кредиту, заповнення вашої IRA, а також збільшення вашого відпускного фонду. Є кілька корисних програм в Інтернеті, які допоможуть вам навчитися справлятися зі своїми фінансовими проблемами. Прикладом такої програми є навчальна програма OTA Financial Matters. Вона навчає, як управляти своїми особистими фінансами, а також стратегіям інвестування. Вкладаючи в таку форму знань, ви можете оплатити свій кредит раніше зі зменшеною процентною ставкою. Це не тільки інвестиції в знання, а й інвестиції в гарну якість життя.

Випуск цінних паперів

Ви можете використати частину свого капіталу в розмірі 15 000 доларів США для інвестицій в свій особистий бренд. Одним з найбільш ефективних способів зробити це є випуск цінних паперів. Це сертифікати або будь-які інші відмітні знаки, які будуть володіти відмінними властивостями, і підвищувати вашу кар’єру. Завдяки цінним паперам ви підвищите свою видимість, зміцните довіру і зможете спонукати клієнтів інвестувати в вас. Сьогодні цінні папери можуть приймати форму сертифікатів. Вони доступні, і ви можете замовити деякі з них в Інтернеті. Використовуйте частину свого капіталу, щоб вкладати кошти в фінансові знаки, і ви будете отримувати хороший дохід.

Інвестиції в міжнародні індексні фонди

Найчастіше люди схильні інвестувати тільки в продукти своєї країни. Вони не поширюються на інші економіки по всьому світу. З вашим капіталом в 15 000 доларів ви можете фактично інвестувати в активи, які розташовані на ринках, що розвиваються. Прикладами таких товарів є товари, облігації та акції. Ви можете отримати частину цих активів, інвестуючи в індексні фонди, які охоплюють ринки, що розвиваються за кордоном. Прикладом такого індексного фонду є Vanguard FTSE Emerging Markets ETF (VWO). Це дасть вам можливість інвестувати в ринки, що розвиваються і отримувати дохід 3,5% в рік. Купівля активів, розташованих на ринках інших країн, – відмінний спосіб капіталовкладень, орієнтованих на майбутнє.

Створення свого бізнесу

З 15 000 доларів ви можете легко почати власний бізнес за своїм вибором. Це дасть вам можливість бути самому собі господарем і уникнути створення додаткових робочих місць. Ви можете використати частину грошей для отримання навичок підприємництва. Дізнайтеся, як почати бізнес і що ще більш важливо, як зберегти його. Почати свій бізнес, який будете любити, яким будете захоплюватися – це завжди відмінна ідея. Це дозволить вам залишатися відданим своїй справі, навіть якщо раптом бізнес почне розвалюватися. Не забудьте використовувати бізнес-план і отримати юридичну допомогу при реєстрації вашого бізнесу. Це допоможе заощадити вам багато часу на вивчення юридичних і фінансових питань.

Створення подкастів

Подкаст – це, по суті, аудіо-блог. Проте, подкасти більш гнучкі, ніж блоги, тому що вони можуть мати широке мовлення і переадресовані на інші веб-сайти з метою поширення. Крім того, подкаст, як і блог, можна монетизувати. Просто почніть з реєстрації в Інтернеті. У вас може бути домашній веб-сайт або блог. Після цього виберіть тему або ряд тем, які ви збираєтеся вести мовлення. Після цього організуйте кілька подкастів, попросіть ваших слухачів оплачувати вашу працю. Якщо у вас з’являться лояльні шанувальники, їх пожертви можуть створити для вас надійний і відчутний потік доходу. Іншим джерелом доходу для подкастів є реклама. Тут вам платять за згадки деяких брендів, продуктів або навіть інших блогів в ваших подкастах. Якщо ваш контент привабливий і має серйозний глобальний характер, ви можете заробити чималу кількість грошей на своїх подкастах.

Важливо запам’ятати

Коли у вас є інвестиційний капітал, є так багато варіантів, куди ви можете його інвестувати і отримати дохід. Деякі з цих ідей були сформульовані вище. Вони діють в рамках бюджету, і всі вони пропонують позитивну норму прибутку. Читайте про них і інвестуйте свій капітал в більш безпечне фінансове майбутнє.

Переклад з greatperformersacademy.com

Читайте також:

Топ бірж криптовалют у 2018

Як вивчити англійську мову безкоштовно в 2018

ТОП 20 найбільш трендових товарів для продажів в інтернеті в 2018

Схожі повідомлення