Як вивчити англійську мову безкоштовно в 2018

Інтернет-маркетолог, Керівник інтернет-агенції UAWEB

Вам набридло не розуміти мову міжнародного спілкування або вам просто терміново знадобилося її вивчити? Я поділюся своїм досвідом вивчення з мінімальним вкладенням коштів. Що потрібно мати: Смартфон, бажано c пакетом інтернет (щоб не перевантажувати пам’ять телефону), зручні навушники і дійсно велике бажання не відступати і нарешті заговорити на ньому.

Англійська – це західнонімецька мова, на якому вперше заговорили в ранньосередньовічній Англії і яка в кінцевому підсумку стала глобальною мовою спілкування. Названа на честь англів, одного з германських племен, яке мігрувало в район Британії, яке згодом отримало своє ім’я, Англія, обидві назви, в кінцевому рахунку, походять від півострова Англія в Балтійському морі. Вона тісно пов’язаний з фризськими мовами, але на її словниковий запас значно вплинули інші германські мови, зокрема норвезька (північнонімецька мова), а також латинь і французька.

Англійська мова розвивалася протягом більше 1400 років. Найбільш ранні форми англійської мови, набір англо-фризських діалектів, привезених до Великобританії англосаксонскими поселенцями в 5-м столітті, називаються древнеанглийскою. Середня англійська почалася в кінці 11-го століття з норманського завоювання Англії та був період, коли на мову вплинула французька мова. Рання сучасна англійська почалася в кінці 15-го століття з появою друкарського верстата в Лондоні, друкуванням Біблії короля Джеймса і початком Великої зміни голосних.

Завдяки всесвітньому впливу Британської імперії, сучасна англійська поширилася по всьому світу з 17 по середину 20 століть. Завдяки всім видам друкованих та електронних засобів масової інформації, а також завдяки появі Сполучених Штатів як світової наддержави, англійська стала провідною мовою міжнародного спілкування та мовою спілкування в багатьох регіонах і в таких професійних контекстах, як наука, навігація і право.

Англійська є третєю за поширеністю рідною мовою в світі після стандартного китайського і іспанського. Це найбільш широко вивчаєма друга мова і є офіційною мовою або однією з офіційних мов майже в 60 суверенних державах. Є більше людей, які вивчили її як другу мову, ніж носіїв мови. Англійська є найбільш поширеною мовою в Сполученому Королівстві, Сполучених Штатах, Канаді, Австралії, Ірландії та Нової Зеландії, і вона набула значного поширення в деяких районах Карибського басейну, Африки та Південної Азії. Це одна з офіційних мов Організації Об’єднаних Націй, Європейського союзу і багатьох інших світових і регіональних міжнародних організацій. Це найпоширеніша німецька мова, на яку припадає не менше 70% носіїв цієї індоєвропейської гілки. У англійської мови великий словниковий запас, хоча підрахувати, скільки слів є у будь-якої мови, неможливо. Носії англійської мови називаються «англофони».

Вы говорите по-англиски

Для чого потрібна англійська:

  • влаштується на роботу мрії
  • для подорожей
  • з принципу
  • соромно не знати

Країни з офіційним англійською мовою:

флаги стран говорящих на англиском

Ви можете порахувати скільки часу ви проводите в транспорті, чекаючи кого-то, прогулюючись, дивлячись сумнівні передачі по ТБ і т.д. і т.п. Весь цей час ви можете використовувати ефективніше якщо в цей час будете вчити англійську. Є безліч сайтів, з яких можна прослуховувати аудіо курси онлайн безкоштовно, а можна завантажити.

Давайте спочатку перерахуємо сайти.

Сайти для вивчення англійської

Сайти які використовую я є в хорошій збірці у AIN.UA. Напишу їх всі, кому що більше буде до душі.

Віджети для запам’ятовування англійських слів

Відкриваємо Play.google.com на смартфоні і вибираємо собі серед безлічі безкоштовних додатків. Звичайно ж вам показуватимуть рекламу в цих додатках. Але зате це безкоштовно (it’s free)

Як приклад такі додатки:

  • AnkiDroid
  • Lingvist
  • English ESL

Книги з англійської для вдосконалення граматики

Є багато недорогих книг і корисних книг. Звичайно ж їх можна купити в Києві на Петрівці. Але зручніше завантажити на смартфон. А ще краще з Google Мої книги.

Наведу кілька прикладів книг:

  • Сергій Матвєєв “Англійська мова за 3 місяці”
  • Дмитро Петров “16 уроків англійської мови. Початковий курс”
  • Innovative Language Learning “Learn English – Level 3: Beginner: Volume 1: Lessons 1-25”

Вибирайте для себе також і художні книги англійською мовою. Намагайтеся читати, навіть якщо не всі слова знайомі.

Розмовні клуби

Відвідуйте безкоштовні розмовні спільноти. Дуже допомагає подолати мовний бар’єр.

Разговорные клубы

Наприклад в Фейсбуці є сторінка клубу:

Language Exchange Club Kyiv

або ось такий ігровий формат, ігровий, деякі зустрічі проходять на англійській мові:

Мафія клуб “BONNIE & CLYDE” гри мафія / Київ

Що ще можна використовувати

Якщо у вас є цікаві способи вивчення, пишіть про них в коментарях. Цю статтю будемо доповнювати і розширювати!

Схожі повідомлення