Найпопулярніші товари для онлайн-продажів в 2019

Головна проблема інтернет-магазинів полягає в тому, що вони не можуть знайти популярні товари для продажу в Інтернеті. Через величезну кількості товарів, що наповнили сучасний ринок, важко відшукати продукти, які можна швидко реалізувати і отримати хороший прибуток. Справа в тому, що магазини електронної комерції працюють по одній і тій же схемі. Їх стратегії онлайн-продажів схожі одна на іншу. Щоб бути конкурентоспроможними, необхідно розробляти унікальні стратегії продажу товарів. Для цього потрібні експерименти.

У минулому році ми опублікували статтю ТОП 20 найбільш трендових товарів для продажів в інтернеті в 2018, яка стала дуже популярною.

Що продавати в 2019?

Сайт Cloudways.com опублікував статтю про топ 24 продуктів, на їхню думку дуже популярних і які мають всі передумови добре продаватися через інтернет-магазин.

Что продавать в интернете в 2019, какие товары

Які характеристики товарів в 2019 році повинні бути

Зверніть увагу на характеристики кращих товарів електронної комерції в 2019 році:

  • Товар повинен бути унікальним і привабливим: переконайтеся, що обраний вами продукт є унікальним.
  • Покупці не повинні знати фактичну ціну товару, що продається.
  • Товар не повинен продаватися в країні: потрібно переконатися, що продукт недоступний всередині країни. Якщо цей товар можна легко купити в інших інтернет-магазинах, то ви опинитеся в програші.
  • Товари повинні бути з прийнятною націнкою. Вартість продуктів варіюється від 10 до 40 доларів. На думку експертів, таку суму грошей покупці легко витрачають на покупку продуктів в інтернет-магазинах. Це, так звана, покупка по імпульсу. До всіх товарів, вартість яких перевищує 40 доларів, покупці ставляться досить скептично. Вони часто порівнюють ціни в різних інтернет-магазинів і купують товари там, де більш низькі ціни.

Ми познайомили вас з основними характеристиками популярних товарів для онлайн-продажів. Слід зазначити, що для досягнення успіху з продажу товарів краще вибирати продукцію з 5-зірковим рейтингом.

Розглянемо товари зі списку найбільш продаваних в 2019 році:

1. Бездротові зарядні пристрої для телефонів

Беспроводная зарядка

Бездротовий зарядний пристрій – найважливіший аксесуар для користувачів смартфонів. Покупці віддають перевагу зарядним пристроям без проводу. Цей товар поступово зростає в тренді. До того ж, iPhone випустив свій новий смартфон з бездротовою зарядкою. Пряма поставка бездротових зарядних пристроїв від виробників стане запорукою вашого успіху.

2. Силіконові рукавички Deshedding

Силиконовые перчатки

Цей товар став дуже популярним серед любителів домашніх тварин. Партію товару можна придбати на AliExpress, торговому майданчику, що надає можливість купити товар від китайських виробників. Ці силіконові рукавички з гумовою сіткою дозволяють любителям домашніх тварин робити масаж своїм вихованцям.

На сьогоднішній день, силіконові рукавички Deshedding знаходяться в тренді онлайн-продажів.

Для успішної реалізації товару необхідний таргетинг оголошень, який поширюється на аудиторію власників собак і кішок.

3. Телефонні лінзи

Телефонные линзы

Телефонні лінзи призначені для фотографування. Вони мають кілька налаштувань. Цей товар став популярним на ринку кілька років тому. В даний час він не здав свої позиції і залишився самим затребуваним товаром в багатьох інтернет-магазинах.

За допомогою телефонних лінз фотографи роблять чудові фотографії одним натисканням кнопки. Цей товар продовжує завойовувати ринок електронної комерції.

4. Надувні нашийники для тварин

Ошейник для животных надувной

Нашийники для тварин є новим трендом онлайн-ринку. Надувні нашийники використовуються для кішок і собак під час сну або подорожей. Вони захищають домашніх вихованців від всіляких травм. Надувні нашийники будуть затребувані в зоомагазинах. Однак, будь-який інтернет-магазин зможе отримати свої бонуси від продажу цього товару.

5. Штамп для тіней

Штамп

Штамп для повік для нанесення тіней допомагає швидко зробити макіяж очей. Для цього необхідно нанести тіні для повік на штамп, а потім натиснути на повіку і макіяж готовий. Цей продукт ідеально підходить для роботи візажистів. Штамп для тіней можна використовувати для всіх типів очей. Товар затребуваний на ринку сучасної косметики.

6. Бюстгальтер без бретелей

Бюстгалтер

Бюстгальтер без бретелей дозволяє жінкам носити сукні без рукавів в будь-який час дня. Він дуже зручний в застосуванні. Бюстгальтер за допомогою силіконових присосок прилипає до грудей. Для елегантних і модних жінок це своєрідна «паличка-виручалочка». Бюстгальтери без бретельок популярні завжди, особливо в літній період року.

7. Дитячий наручний поводок

Наручный поводок для детей

Відомо, що багато мам втрачають своїх дітей, роблячи ту чи іншу покупку в торговому центрі. Щоб уникнути цих проблем, необхідно мати дитячий поводок на зап’ясті. Батькові варто лише обернути ремінець навколо зап’ястя дитини, і він буде повідомлений про кожен його рух.

Дитячі повідці на зап’ясті дуже популярний товар, який прагнуть придбати молоді батьки. Він буде мати високий рівень продажів під час літніх відпусток.

8. Передня кенгуру

Кенгуру

Для вертикального перенесення малюка використання передньої кенгуру створює зручність перенесення. Використовуючи це пристосування, жінки вільно займаються різними справами по дому, доглядаючи за своїми дітьми. Продаж дитячого перенесення допоможе заробити інтернет-магазину значний прибуток.

В даний час попит на передню кенгуру дуже великий. Радимо вам спробувати продавати цей товар. Успіх гарантований.

9. Автомобільний тримач телефону

Автомобильный телефонный держак

Високий рівень технологічного прогресу значно поліпшив життя людей. У минулі часи водіям доводилося розпитувати перехожих в пошуках вірної дороги. Зараз на допомогу водіям приходить смартфон. Кожен автовласник має мобільний телефон. Тримачі автомобільних телефонів це важливий аксесуар в автомобілі. Маючи у продажу цей товар, ви легко можете отримати велику кількість заявок на його придбання.

10. IP-камера домашньої безпеки

Айпи камера

Відомо про те, що камера відеоспостереження залишається затребуваною в усі часи. При підключенні її до Інтернету, можна побачити кадри відеоспостереження на екранах смартфонів. Слід зазначити, що в даний час у жителів районів з високим рівнем доходів, потреба в придбанні і установці камер відеоспостереження з кожним роком збільшується.

Виходячи з цього, можна допомогти людям зберегти безпеку будинків та отримати від реалізації IP-камер значний прибуток.

11. Wi-Fi Репитер

 

Вай фай

В даний час величезна кількість людей хочуть збільшити швидкість інтернету. На допомогу приходить ретранслятор Wi-Fi. Він збільшує діапазон сигналу. Цей товар користується великим попитом у споживачів. Продаж ретранслятора Wi-Fi в інтернет-магазині допоможе збільшити дохід від реалізації товару.

12. Дрон Камера

Камера Дрон

Покупці можуть придбати в інтернет-магазинах потужну безпілотну камеру за вельми доступною вартості. Такі безпілотні камери гарантують високу якість зйомки. Гарна реклама дронів забезпечить вам гарантію їх продажів в інтернет-магазині. Пік попиту на цей товар доводиться на літній час відпусток. Дрон камеру добре купують під час сезонних розпродажів.

13. Коректор постави

Корректор осанки

Унікальне пристосування, що допомагає людям коригувати свою поставу, завжди затребувана в магазинах електронної комерції. Потрібно лише вибрати зацікавлену групу покупців і ваш інтернет-магазин буде забезпечений численними замовленнями на покупку коректора постави. Для залучення великої кількості користувачів на ваш сайт необхідно оптимізувати цільову сторінку для SEO просування. Це допоможе вам збільшити онлайн-продажі і отримати непоганий прибуток.

14. Електричний паяльник

Электро паяльник

Електричні паяльники завжди були в тренді онлайн-продажів в магазинах електронної комерції. Слід зазначити, що цей товар для реалізації в своєму магазині можна придбати на AliExpress за досить прийнятною вартістю. Продати електричний паяльник можна з вигодою, отримавши 6 доларів доходу від продажу.

Паяльні інструменти користуються постійним попитом на протязі багатьох років. Для досягнення високого рівня онлайн-продажів, вам слід докласти максимум зусиль, щоб зацікавити своїм товаром велику кількість покупців.

15. Насос Клин Слюсар

Слесарь

Насос Клин Слюсар призначений для легкого захоплення важких предметів. З його допомогою можна без особливих зусиль піднімати важкі предмети. Клиновий насос піднімає важкий вантаж і переміщує його в належне місце. Це пристосування економить час і сили. Насос Клин Слюсар дуже популярний серед чоловічої частини населення. Цей товар купують не тільки приватні особи, але і компанії.

16. Чеські сережки

Серги из Чехии

Чудовий богемний стиль чеської біжутерії відомий всім представницям слабкої статі. Чеські сережки мають чудовий візуальний ефект. Продавцям цих прикрас слід зосередитися саме на візуальному ефекті. Він допоможе вам швидко реалізувати цей товар і отримати значний прибуток. Слід сказати, що чеські сережки мають різну вартість. Для залучення покупців, необхідно вибрати правильну ціну. Це стане гарантією успішної реалізації товару.

17. Манікюр Фрезерне Свердло

Маникюр

Дриль для манікюру призначається для поліпшення зовнішнього вигляду нігтів. Цей набір інструментів обрізає, полірує і нарощує нігті. Майстри манікюру завжди хочуть мати в своєму розпорядженні фрезерну дриль для обробки нігтів. Цей товар можна придбати за найвигіднішими цінами на AliExpress. Продаж такого набору інструментів принесе магазину електронної комерції істотний прибуток. На думку експертів, фрезерна дриль для манікюру стане актуальним товаром онлайн-продажів в 2019 році.

18. Гнучкий садовий шланг

Садовый шланг

Гнучкий садовий шланг служить чудовим помічником для поливу городу і саду і навіть для миття автомобілів. Він забезпечений трубним розпилювачем. Діапазон довжини шланга від 25 футів і 100 футів. Цей, на перший погляд, невибагливий товар швидко завоював популярність на ринку електронної комерції. За прогнозами експертів, гнучкий садовий шланг буде залишатися в тренді онлайн-продажів в 2019 році. Рівень продажів товару зростає в літній період року.

19. Цілісний купальник

Купальник

Цілісні купальники відрізняються своєрідним стилем. Купальники без спинки створюють відчуття комфорту під час плавання і прогулянок по піщаному пляжу. Особливо вони підходять для пляжів тропічної зони. Такі купальники можна продавати разом з одягом для пляжних вечірок. Гарна реклама цільних купальників збільшить трафік користувачів, які відвідують сайт інтернет-магазину.

20. Fly Fishing Quick Knot Tool

Инструмент для рыбалки

Інструмент для риболовлі призначений для того, щоб робити необхідні маніпуляції з рибальськими гачками. Він може працювати з усіма типами дроти. У комплект інструментів входить підвісний крюк для кріплення дорожніх сумок і ременів. Його можна продавати в магазині електронної комерції разом з рибальськими снастями. Цей товар особливо популярний в рибальський сезон, тобто майже цілий рік. Інструмент для риболовлі зацікавить людей, для яких ловля риби є захоплюючим заняттям.

21. Кросівки з дихаючої сіткою

Кросовки

Спортивне взуття з дихаючої тканини користується особливою популярністю серед спортсменів. Вона значно довговічніше звичайного взуття і забезпечує комфорт при русі. Дихаюче взуття відмінно підходить для початківців легкоатлетів. Це взуття виготовляється з екологічно чистих органічних матеріалів. Багато людей проводять на роботі в офісі по десять годин на добу. Їм теж дуже стане в нагоді взуття з дихаючої тканини, яку вони можуть носити, не турбуючись за здоров’я своїх ніг. До того ж спортивне взуття з дихаючої тканини прекрасно зберігається. Якщо цей товар з’явиться в інтернет-магазині, число замовлень на його покупку різко зросте.

22. Водонепроникний олівець для брів

Карандаш для бровей

Що представниць слабкої статі дратує найбільше після вмивання лиця? Звичайно ж, зруйнований макіяж. Візажисти винайшли спосіб, який вирішує цю проблему. Водонепроникний олівець для брів дає можливість зберегти недоторканою яскравість лінії брів після вмивання. Водостійкі олівці для брів – це тренд онлайн-продажів в 2019 році.

23. Безконтактний інфрачервоний термометр

Термометр

Відомо, що багато дітей не люблять вимірювати температуру тіла звичайним термометром. Фахівці знайшли прекрасний вихід з цього становища, вони винайшли безконтактний термометр. Він став одним з найбільш затребуваних продуктів в 2018 році. За допомогою інфрачервоного термометра можна вимірювати температуру на відстані 12 дюймів. На думку експертів, попит на цей товар з кожним роком буде зростати.

24. Котячий масажний гребінь

Гребень для кошек

Наші улюблені домашні тварини дуже часто залишають свою шерсть на килимах і меблях. Це приносить незручності під час прибирання квартири. Відмінним рішенням даної проблеми є котячий масажний гребінь. З його допомогою можна робити розслабляючий масаж домашнім тваринам і при цьому збирати шерсть, що випала. Відмінний результат: порядок в домі і задоволення для свого улюбленця. Пропонуємо придбати цей товар для продажу в магазині електронної комерції. Продаж цього товару принесе значний прибуток вашому інтернет-магазину.

Висновки

Ми познайомили вас з переліком найбільш продаваних товарів в 2019 році. Щоб досягти значного зростання онлайн-продажів, не забувайте про таргетинг в оголошеннях, які поширюються на певну аудиторію покупців. Докладаючи максимум зусиль для досягнення своєї мети, ви зможете перетворити трендові ідеї в готівкові грошові кошти.

Схожі повідомлення