«Мені мало, мало, мало… digital!»

Ті, хто відчуває нестачу Діджитал-інструментів у своїй діяльності, суботу присвятили форуму «Digital Active Forum: Інтернет-технології для розвитку людини, суспільства, міста», що пройшов у Запоріжжі 21 січня в «Славутич-Арена».

Громадські діячі, керівники НУО та активісти з усього Запорізького регіону отримали можливість задати будь-які питання спікерам і дізнатися про те, які ІТ-інструменти впроваджують для розвитку міста і громади їхні колеги.

Digital Active Forum: Интернет-технологии для развития человека, общества, города

Ідею масштабного форуму, який би зібрав активістів громадського руху Запорізького регіону, вдалося втілити в життя запорізької громадської організації «Центр розвитку кар’єри «Професіонали» в рамках Української ініціативи зміцнення суспільної довіри (UCBI) за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Мета форуму – створити платформу для обміну практичними інструментами і можливостями інтернет-технологій між представниками НУО, активними жителями Запорізького регіону та спікерами з багаторічним досвідом роботи в Діджитал-середовищі. Учасники цікавилися тим, як зв’язати IT з активізмом та ефективно використовувати в некомерційній діяльності.

На панельній дискусії виникло питання про те, як провести грань між реальним і віртуальним, не потрапити в IT-пастку. На що була відповідь – 100% варіант інфобезпеки – вимкнути електроенергію. А серйозно – обов’язково ходити з включеним критичним мисленням.

Також відбулася церемонія нагородження випускників проекту «Зміцнення IT-потеніцала Запоріжжя» і презентація особистих веб-ресурсів ГО-учасниць, створених в рамках проекту. Тих, хто пройшли курс навчання з нуля по створенню сайтів, і на форумі показали свої результати.

КЛЮЧОВІ ТЕМИ, які обговорювалися на форумі:

  • Результативні онлайн-інструменти просування громадської організації.
  • Освітні можливості в IT. TechSoup – технологічні рішення для суспільних перетворень.
  • Гейміфікація – World of Communities.
  • Серія навчальних заходів з просування сайту. SMM-стратегія і SEO-інструменти для ефективної реалізації ваших завдань.

На Digital Active Forum в Запоріжжі виступили спікери Остап Стасів, Богдан Маслич, Михайло Войтович, Ольга Коваленко, Христина Шостір, Сергій Сидоров, Андрій МАТРА, Анастасія Міщенко, Олег Кучма, Сергій Снесарев, Єгор Корнієнко.

«Спасибі, дорогі учасники, за вашу активність, цікаві питання і зворотний зв’язок. Вдячні вам, що ви були з нами в цей суботній день. Розвиватися разом цікавіше! До зустрічі на наступних заходах », – поділилася виконавчий директор ЗОО« Центр розвитку кар’єри «Професіонали» Інна Бойко.
«Попереду – нові проекти, нові зустрічі та досягнення. Ми бачимо, наскільки це актуально для кожного – від засновників великих організацій до локальних активістів », – додав керівник проекту« Посилення IT-потенціалу Запоріжжя »Кирило Дядько.

Чистіть попіл застарілих методів! Впроваджуйте онлайн-освіту, методи гейміфікації для своїх колег і цільової громадськості, посилюйте роль IT в вашій організації вже зараз, пробуйте фріланс, використовуйте SMM-стратегії. І – будьте попереду!

Більше фото й відгуків про івент на сторінці https://www.facebook.com/ITpotential/

Схожі повідомлення