Розумні речі, здатні прикрасити повсякденність: топ-6

Деякі сучасні винахідники мріють підкорювати космічні простори, інші ж не втомлюються вдосконалювати домашнє, побутове оточення. Таких маленьких, але затишних і приємних винаходів досить багато, ми ж зупинимося на новинках, які стали популярними тільки недавно – в 2018 році.

Кросівки з дисплеєм і батарейками

Кроссовки с экраномКроссовки с дисплеем

Взуття з дизайном на основі картин великих майстрів – це ще далеко не все, що може індустрія моди. Розумні кросовки ShiftWear можна назвати повноцінними хамелеонами, тому що носить їх людина може змінючи картинку стільки раз в день, скільки у нього змінюється настрій. І все це можливо завдяки вбудованим пластичним дисплеям, керованим з смартфона. Для цього достатньо завантажити в телефон відповідну програму. Підзарядка дисплея здійснюється за рахунок вбудованих в підошву батарейок, заряджатимуться від утвореної в результаті руху кінетичної енергії. Такий винахід не сказати, що дуже корисний, але приємний і оригінальний. Для тих, хто любить висловлюватися подібним чином – в самий раз.

Літаючі рослини і горщики

Летающие горшкиЛетающие растения

Ні, це не чарівні штучки з казок, а цілком реальні горщики і живі рослини. Однак вони насправді левітують. Секрет в тому, що горщик з рослиною тримається в повітрі завдяки заснуванню з вбудованою електронікою і магнітами. «Начинка» харчується від електрики, але не сам горщик: останній не тільки ширяє в повітрі, але ще і повільно обертається, забезпечуючи рослину рівномірним сонячним світлом. З такою новинкою істотно розсуваються кордони зеленого інтер’єру, тому вона відразу завоювала заслужену популярність.

Розпилювач масла

Распылитель масла в салатРаспылитель масла в бутерброд

Незручно намазувати холодне масло на бутерброд? Розпилювач масла прийде на допомогу, благо про це подбали американські винахідники. У 2018 році новинка почала активно купуватися, адже на кухні компактний розпилювач виявився дійсно до місця. І зручно, і економно: кожна крапелька масла потрапляє точно в ціль – на бутерброд або сковороду.

Ліжко не тільки місце для сну

Кровать-шкаф

Ліжком, під яким заховані полички для зберігання спальної білизни, вже нікого не здивуєш. Але ліжко-комора або ліжко-шафа – це дійсно щось новеньке. Як зазначає компанія Parisot, такі меблі ідеальна для невеликих приміщень, так як значно економить простір. Досить попрацювати над конструкцією нижнього блоку ліжка, додати полички і скриньки, і відмінне місце для зберігання одягу, взуття та інших домашніх речей у вас прямо під ногами!

Інноваційний господарський візок

Тележка для подъема по ступенькам на 6 колесах

Американські винахідники попрацювали також над конструкцією старої і добре знайомої кожному візку на коліщатках. Головна проблема, яка доставляла незручності у використанні такого візку – підйом по сходах. Її вирішили просто: на кожну сторону осі додали два додаткових колеса. Тепер подолання сходинок для візка з шістьма колесами пройде гладко, як по маслу.

Велосипед під стелею

Велосипед под потолком

У великих містах, особливо таких, які зацікавлені в екологічному розвитку мегаполіса і здорового способу життя свого населення, велосипед вже давно користується особливою популярністю. Однак жителі стикаються з проблемою зберігання свого двоколісного транспорту, адже в квартирах його, і розмістити особливо ніде. Кілька років тому на допомогу прийшла розробка компанії Hide-A-Ride, яка запропонувала складну систему підйому і кріплення велосипеда під стелею. Надійність і зручність у використанні конструкції зробило свою справу: така система зберігання велосипеда користується у покупців стабільним попитом.

Схожі повідомлення

  • Соня Громова

    Ідея з велосипедом під стелею оригінальна. Тільки як тендітній дівчині підняти його на таку висоту?