Pinterest запустив пошук речей через фото

pinterest

Функція називається Lens і з її допомогою користувач додатка зможе швидко знаходити вподобані йому предмети з власного оточення. Досить зробити фото того, що вас зацікавило і функція буде шукати схожі предмети на інших зображеннях усередині Pinterest. Все працює завдяки машинному зору, а система, визначивши основні параметри (колір, форму, матеріал, розміри), видає релевантні об’єкти.

Тобто, ти не просто шукаєш схожі картинки, як це робить Google, тут ти дійсно шукаєш те, що знаходиться на фото. Зараз Pinterest може шукати інтер’єри, одяг і навіть їжу (дізнавшись блюдо, може видати рецепт). У сервісі відзначають, що людина часом не знає, як правильно зробити пошуковий запит, і йому простіше зробити фото, ніж описувати об’єкти словами.

Також, можна не тільки знайти річ, але і купити схожу. Функція Shop the Look шукає речі представлені на зображеннях користувачів у інтернет-магазинах і дозволяє відразу їх придбати.

 

 

Користувач робить фото вподобаної речі і може побачити, як схожі або такі ж речі інші використовували у своєму житті. Наприклад, як інші носять ту чи іншу пару взуття або в якому інтер’єрі використовують сподобалися користувачеві вази. Також, якщо користувачеві сподобалася якась певна ідея, він може натиснути на спеціальний коло внизу зображення і подивитися схожі ідеї.

Джерело: ain.ua

Схожі повідомлення