Топ смартфонів для меломанів

Вже давно мобільний телефон припинили використовувати виключно, як засіб зв’язку, а радіоприймач, пластинки і все, на чому можна послухати музику придумали задовго до смартфонів саме від великої любові людей до музики. Благо, тепер є техніка, типу Ipod, яка дозволяє не тільки слухати музику, але і бути на зв’язку з друзями, фотографувати і грати в ігри. Але є люди, для яких головним критерієм буде саме якість звучання.

АН відібрали кращі смартфони для справжніх меломанів.

Якщо звук для вас не головне, то ось топ 5 смартфонів з кращими камерами.

Перше і почесне місце отримав LG V20 – експерти вважають, що смартфон має ідеальне співвідношення шумозаглушення і вихідного сигналу. У парі з якісними навушниками ніяких вад у звучанні бути не повинно. ЦАП нового покоління самостійно визначає опір навушників і адаптує під них аудіо. Любителі голосно слухати музику будуть приємно здивовані – динаміки високої якості дозволяють слухати музику на повній гучності без проблем, а гучність звучання навіть більше деяких аудіосистем.

Слідом на другому місці – HTC 10. Він з самого початку позиціонував себе, як телефон для меломана, тому і отримав хороші відгуки. 24-бітний ЦАП не дуже вражає, але смарфтон отримав мощний підсилювач і оптимізований софт. Смартфон можна описати, як “якісний і гучний звук”. Компанія запатентувала технологію BoomSound, яка оптимізує вихідний сигнал надаючи йому максимальну якість. Плюс до всього тут є режим Dolby Audio, що імітує кілька стереосистем, які підключені паралельно. Смартфон ідеально підійде для власників гарнітури преміум-класу, так як має вбудований передпідсилювач. Еквалайзер дозволяє налаштувати звук індивідуально для себе, але при цьому HTC 10 неспроможний відтворювати Hi-Fi звук і це є його мінусом.

Тепер нагадаємо про ще один продукт – LG V10. Відрізняється високою якістю звуку, але особливо виділяється рідний плеєр, який буде зручним як тим, хто ще не користувався такою програмою, так і запеклому меломанові. Вбудований еквалайзер може бути незрозумілим, але інші настройки дуже прості. Підтримує карти пам’яті, так що всі улюблені альбоми будуть завжди з користувачем.

Попередні моделі були досить дорогими, але бюджетні девайси так само славляться своїми досягненнями. Серед них можна знайти ZTE Axon 7. Це “зелений” смартфон на ринку, але він досить непогано себе показує. ЦАП і мощний підсилювач гарантують якість звуку, а вбудований плеєр може позмагатися з багатьма дорогими марками. Правда, при цьому є і недоліки, на зразок поганого еквалайзера на 4 предустановки. Якщо порівняти його з LG V20, то гучність звуку майже однакова, але співвідношення сигнал-шум відрізняється і не в кращу сторону для ZTE. Смартфон влаштує будь-якого меломана при невеликому системному апгрейді та повністю виправдовує свою ціну.

Схожі повідомлення