Adzuna придбала сайт “Робота в стартапах”

Озброївшись новим капіталом (після недавнього раунду C-серії в 8 мільйонів фунтів стерлінгів) і тепер отримуючи дохід в 1 мільйон фунтів стерлінгів на місяць, мета-пошукова система пошуку роботи Adzuna придбала в Великобританії Work In Startups, пише інтернет-видання Тechcrunch.com

Система поиска работа Адзуна

Умови угоди не розголошуються. Однак, Adzuna візьме на себе управління сайтом Work In Startups, і продовжить працювати як незалежний бренд і співтовариство. Примітно, що сайт залишиться вільним для розміщення робочих місць.

Створена в 2011 році Діаною Ілінкою і Алексом Борбелі, «Work In Startups» поставила перед собою завдання створити для стартапів більш легкий пошук технічних і творчих талантів, без необхідності перебирати вербувальників або використовувати більш загальні робочі місця. Вважається, що він став важливим інструментом в наймі на роботу у Великобританії за останні кілька років.

«У міру того як ми продовжуємо рости і вчитися все більше, ми зрозуміли, що «універсальний» пошук не завжди є кращим рішенням для всіх тих, хто шукає роботу/роботодавців, і іноді більш нішевий сайт може запропонувати більш індивідуальний досвід і побудувати більш сильне співтовариство»,

– каже один із засновників Adzuna Ендрю Хантер.

«Це дійсно сильний, і поки слаборозвинений ринковий актив спільноти з моделлю Freemium, такий як Adzuna. Тому нам краще навчитися використовувати те, що ми вміємо – технології, отримання трафіку, дані тощо – і застосовувати це для створення більшої цінності для такого сайту і його користувачів».

У зв’язку з цим дані Adzuna показують, що в даний час у Великобританії існує 1,1 мільйона відкритих робочих місць, а 90 000 (більше 12 відсотків) – в технологіях.

«Я хочу, щоб наймати талановитих людей стало простіше і дешевше для стартапів Великобританії,

– продовжує Хантер.

Це дозволить конкурувати з великими банками і створеними технічними компаніями за таланти!

Схожі повідомлення