5 смартфонів з кращими камерами

Багато сучасних людей вибирають телефон заради одної якості – камера. Деякі підкорюють простори YouTube і Instagram, а інші просто люблять красиві фотографії. Telegraf розповів про топ-5 смартфонів з кращими камерами.

5 місце: iPhone 7 – це напевно самий популярний гаджет для блогерів, але він потрапив тільки на 5 місце. Камера iPhone робить відмінні знімки при денному світлі, з правильною передачею кольору і балансом білого. Бездоганний результат забезпечується просунутим процесором обробки зображення, світочутливою 6-елементної оптикою з апертурою f/1.8 і вдосконаленої 12-мегапіксельною матрицею з підтримкою технології оптичної стабілізації. Оцінка компанії DxOMark 86 балів.

iphone 7

4 місце: Sony Xperia X Performance – відмінна риса якої в тому, що у цієї камери найточніший автофокус, що відмінно підходить для якісної зйомки об’єктів в русі. Камера об’єднує можливості 23-мегапіксельного сенсора Sony Exmor RS, ширококутної оптики G Lens з діафрагмою f/2.0 і LED-спалаху. Оцінка компанії DxOMark 88 балів.

3 місце: Samsung Galaxy S7 Edge – торішній флагман отримав нагороду якості Nice Shot і посів друге місце в тесті Phonearena через прекрасні результати при зйомці фото як в денний, так і в нічний час. Основна камера з 12-мегапіксельним сенсором Sony IMX260, оптика з діафрагмою f/1.7 і швидкий автофокус з підтримкою технології DualPixel (пікселі з подвійними фотодіодами). Оцінка компанії DxOMark 88 балів.

2 місце: HTC 10 – 12-мегапіксельна камера шикарна тим, що з нею виходять прекрасні фото навіть при поганому освітленні. Це все завдяки світочутливої оптики f/1.8, системи оптичної стабілізації та технології UltraPixel. Знімок робиться за 0,6 секунди чітким і яскравим. Оцінка компанії DxOMark 88 балів.

HTC 10

1 місце: Google Pixel – а перше місце в цьому топі і в тесті Phonearena отримує саме цей гаджет. Перше місце завдяки просунутому ПО, 12-мегапіксельного сенсора Sony IMX378, об’єктива f/2.0 і режиму HDR. Оцінка компанії DxOMark 89 балів.

Google Pixel

Схожі повідомлення