YouTube слідом за Periscop і Facebook запускає живу трансляцію з мобільних пристроїв

Прямі трансляції в YouTube продукт не новий, але раніше це було не так масштабно, оскільки трансляція вимагала багато технічних ноу-хау. Крім того раніше не було можливості використовувати прямі трансляції на мобільних пристроях. В результаті Periscop від Twitter і Facebook Live стали домінувати над YouTube в області платформ для прямих трансляцій. Тепер же YouTube хоче повернути своє панування назад.

YouTube_Live-1920

Про те, що YouTube впроваджує технологію живої трансляції в свої мобільні додатки, було оголошено в четвер 23 червня під час презентації на конференції з мережевого відео VidCon представником компанії Google, якій зараз належить даний відеосервіс.

YouTube Live – це не офіційна назва продукту (дуже схоже Facebook Live), але, у всякому разі, це краще, ніж “YouTube mobile livestreaming”. Тепер, при кліці на червону кнопку старту запису відео на YouTube, користувачам буде запропонована можливість транслювати відео в прямому ефірі. Після вибору опції живої трансляції, користувачеві буде запропоновано ввести назву відео, подібно як на Periscop і Facebook Live, а потім необхідно буде зробити фото, яке буде служити в якості мініатюрного зображення відео, на відміну від Periscop або Facebook Live.

YouTube_Live-1921

Процес прямої трансляції на YouTube більше нагадує Periscop, ніж Facebook Live. У демонстраційному прикладі на екрані було показано, що відео займає значну частину екрану, а коментарі спливають вгору по вертикалі з нижнього лівого кута екрану. По суті, мобільні ефіри YouTube радикально не відрізняються від Periscop або Facebook Live, але представник компанії Курт Вільямс стверджує, що їх продукт буде працювати швидше і стабільніше ніж конкуруючі продукти.

В YouTube Live також буде опція запису прямого мовлення, так що ті, хто пропустили пряму трансляцію, зможуть переглянути її в записі. Така функція також є і в Facebook Live і в Periscop. Крім того передплатники каналу будуть отримувати повідомлення про поточні прямих ефірах, частково як на Facebook Live.

Нагадуємо, що відеосервіс Facebook Live був запущений 6-го квітня 2016 року.

Джерело: MarketingLand

Схожі повідомлення