Nvidia вірить в довготривалість і розвиток майнінгу

На відміну від компанії AMD, Nvidia зацікавлена в активній розробці графічних процесорів і вірить в довготривалість і розвиток майнінгу.

Nvidia, як і AMD, збільшили продажі під час буму на майнінг криптовалют. Судячи з інформації про доходи за другий квартал цього року, якщо порівняти його з попереднім, то помітно, що доходи Nvidia збільшилися на 56%, зростання прибутку від графічних процесорів принесло $1,9 мільярда, що є 59% в порівнянні з цим періодом минулого році.

Хуан Женьсюнь

Генеральний директор Nvidia Хуан Женьсюнь каже, що у нього великі надії на майбутні розвиток майнінгу. Він думає, що криптовалюта і блокчейн задержутся надовго і в майбутньому їх буде ще більше. Фінансовий директор компанії виступила зі схожою заявою і вона вважає, що розквіт ринку криптовалют є головним чинником зростання обсягу продажів GPU.

А ось їх конкурент AMD, про якого ми писали раніше, не бачить в криптовалюті орієнтир на майбутнє, а лише тимчасове божевілля. AMD не збираються ставити на цей ринок упор, але продовжують стежити за розвитком цієї сфери.

Інформація

Схожі повідомлення