Intel купує колишнього розробника автопілота Tesla

Поглинання компаній процес тривалий і складний, при цьому не завжди він буде вигідним обом сторонам. Але, судячи по угоді, про яку піде мова далі, умови більш ніж вигідні. Судіть самі: Для Intel це другий великий внесок в своїй історії, а також це найбільша угода для технологічного сектора Ізраїлю і в сфері безпілотних технологій в цілому.

Mobileye – ізраїльська компанія, яка є одним з лідерів в області безпілотних технологій. Intel повідомили про покупку цієї компанії за суму в $ 15,3 млрд.

Ізраїльська компанія розробляє сенсори, камери переднього і заднього виду для автопілота. У 2018 році в планах компанії був краудсорсінг даних для карт високого дозволу. Клієнтами компанії є 27 автовиробників, включаючи 10 програм по виробництву з Audi, BMW і іншими. Також, компанія співпрацювала з Tesla – поставляла обладнання для автопілота. Але після розбіжностей співпраця припинилася.

Mobileye є великою компанією і має величезну частку ринку – 70% глобального ринку систем сприяння водієві і протидії зіткнень. У компанії всього-нічого 660 співробітників, а чистий прибуток за минулий рік склав $ 173,3 млн.

$63,54 – стільки Intel заплатить за кожну акцію компанії, в загальному плані премія становитиме 35% на акцію до моменту закриття торгів в п’ятницю. На той момент, компанія була оцінена приблизно в $10,5 млрд. Intel збирається інтегрувати Mobileye зі своєю групою по автономному водінню. Вона, в свою чергу, буде знаходитися в Ізраїлі після закриття угоди, а її головою стане голова Mobileye Амнон Шашнуа.

интел

Брайан Кржаніч, який є генеральним директором Intel, порівняв поглинання з розробкою Mobileye – комп’ютерним зором. Він сказав, що тепер компанії об’єднуються, як «око безпілотного автомобіля з розумним мозком, які керують машиною». Оформлення угоди буде закінчена протягом наступних дев’яти місяців.

Матеріал: ain.ua

Схожі повідомлення