Віртуальна реальність навчить рятуватися під час пожежі

Більшість людей прекрасно усвідомлюють, як потрібно себе вести в стресовій ситуації. Деякі могли проходити навчання або випробування, в силу своєї професії, інтересу або особистої безпеки. Але є одна проблема: ніхто не може бути впевнений, як він буде діяти, поки не потрапить в екстрену ситуацію. І логічно, що ніхто не буде спеціально наражати себе на небезпеку, тільки заради досвіду. Тепер, на допомогу людству, поспішає віртуальна реальність.

пожар и все нормально

Навчальна система віртуальної реальності VR Fire Extinguishing Experience Simulator навчить всіх бажаючих, як потрібно себе вести під час пожежі. За її розробку взялися компанії NEC і MX Mobiling Co Ltd. Система працює на базі Galaxy Gear VR, де в якості дисплея можна використовувати Galaxy S8 або Galaxy S8 +, а для управління створено спеціальний контролер у вигляді вогнегасника.

Такий симулятор моделює пожежу в закритих приміщення і на відкритому повітрі. Контролює пожежу спеціальний комп’ютер зі спеціальним ПО, який створює реалістичну поведінка вогню, який палає навколо, контролює вітер і дим. Зараз доступна ситуація пожежі в офісі, в майбутньому буде додана кухня, квартира і деякі виробничі приміщення.

Вартість всього комплекту, з телефоном, буде близько 9 000 $. За перші три роки після релізу розробники планують продати близько 3 тисяч комплектів. Замовниками виступлять, в основному, навчальні заклади, великі корпорації та служби по боротьбі з надзвичайними ситуаціями.

Джерело

Схожі повідомлення