Ціна біткоїна (BTC) може впасти до 100 доларів США

Зароджується криптовалютний ринок, який все ще розвивається з точки зору технології, практики і спільноти, стикаючись з перешкодами, подібними волатильності і незаконному використанню, серед інших, ще буде жорстко стримуватися регулюючими органами і ще серйозно постраждає на думку провідних світових економістів Джозефа Стігліца, Кеннета Рогоффа і Нуріеля Рубіні.

Биткоин может рухнуть

В даний час вартість біткойнов втратила приблизно 65 відсотків від її вартості з її піку в 19 500 доларів в грудні минулого року. Однак, ситуація може ще погіршитися.

Нещодавно лауреат Нобелівської премії і колишній головний економіст Світового банку Джозеф Стігліц заявив:

У вас не може бути способу оплати, заснованого на секретності, коли ви намагаєтеся створити прозору банківську систему.

За його словами, після того, як криптовалюти стануть досить значними, уряди і влади «візьмуть молот і стиснуть їх».

Стігліц не самотній в таких висловлюваннях, економісти Кеннет Рогофф і Нуріель Рубіні також поділилися своїми «бичачими» настроями.

“Д-р Doom” Нуріель Рубіні, який чекав фінансової кризи 2008 року, не новачок в криптографії. Раніше він називав криптовалюти – хаосом для платежів. На цей раз Рубіні зробив ставку саме на біткоїні як валюті, заявивши:

Щоб бути валютою, біткоїн повинен бути одиницею рахунку, засобом платежу і стабільним сховищем вартості. Нічого з цього немає. Біткоїн навіть не приймається на конференціях по біткойнам, і як може щось, що падає на 20% в день, а потім підвищується на 20%, стати стабільним сховищем вартості.

Кеннет Рогофф, колишній головний економіст Міжнародного валютного фонду (МВФ), вважає, що з’являться правила, які приведуть біткоїн до крайніх мінімумів. Він вважає, що йому загрожує крах:

Біткоїн може легко коштувати всього 100 доларів за 10 років. Люди, які перебувають при владі, будуть робити все щоб регулювати анонімні транзакції. Ви можете бути в цьому впевнені.

Ці економісти також попереджають, що уряд ще більше вдарить по злочинцям, які використовують криптовалюти для відмивання грошей та уникнення сплати податків. З одного боку, світові економісти відверто проти біткоїнів і кріптоконверсій, а з іншого боку експерти все ще дотримуються своїх прогнозів цін на біткоїни.

Нещодавно Клем Чамберс також поділився своїми міркуваннями щодо ціни на біткоїн, сказавши, що у нього є можливість дійти $ 2 тис. до того, як він досягне $ 20 тис. і навіть $ 100 тис.

Криптовалюта все ще перебуває в зародковому стані і пройдуть роки, перш ніж вона стане стабільною і втратить свою високу волатильність. У міру розвитку технологій, інвесторів і ринку буде створено міцний фундамент. Однак на шляху до цього рівня неминуче виникнуть перешкоди у вигляді шахрайства, незаконного використання та екстремальних коливань.

Представлений контент може включати особисту думку автора. Автор або публікація не несуть ніякої відповідальності за ваші особисті фінансові втрати.

Джерело Coingape.com

Читайте також:

Схожі повідомлення