Біткоін виросте до $50 000 протягом 10 років

BTC

Поки одні відомі видання, наприклад Forbs, говорять про “бульбашку” криптовалют і про те, як скоро він лопне, фінансові аналітики активно прогнозують зростання біткоіну.

Ронні Моас – фінансовий аналітик і засновник інвестиційної фірми Standpoint Research. Він вважає, що в наступному році зміниться ціна біткоіну і вона виросте в два рази, а в найближчі 10 років вона може досягти позначки в $25 000 – $50 000.

Моас досвідчений фінансовий аналітик і за останні тринадцять років він зробив більше 900 різних рекомендацій для учасників фондового ринку. І хоча спочатку він заперечував значення біткоіну, згодом Моас поринув у світ криптовалют і почав експериментувати. Спочатку з покупки трохи біткоін (BTC), лайткоін (LTC) і ефіріума (ETH).

Чоловік припускає, що в майбутньому до інвестицій в крітовалюти будуть приручати все більше людей, в той час, як до інших інвестицій довіра буде падати.

Хоча Моас не заперечує “бульбашку”, він все одно наполягає на зростання ціни біткоіну протягом 10 років. Він вважає, що криптовалюти все ще недооцінені, але ситуація зміниться, коли все більше інвесторів звернуть увагу на них.

Джерело: news.finance.ua

Схожі повідомлення