Україна: 2016 в цифрах.

Міністерство інфраструктури України опублікувало цікаву інфографіку за якою аеропорт “Бориспіль” перевершив сам себе і навіть увійшов в топ-3 аеропортів Європи за динамікою зростання.

 

инфографика1

 

Українські авіакомпанії перевезли на 31% більше пасажирів в порівнянні з 2015 роком.

 

инфо авиация

 

Також, у «Борисполь» є новий рекорд в пасажиропотоку – 8,62 млн. пасажирів.

 

борисполь инфо

 

Для аеропорту “Львів” цей рік є більш, ніж вдалим. 5 нових регулярних рейсів, в їх числі рейс до Вільнюса і Стамбул. 3 зі збільшенням пасажиропотоку 3 нових авіаперевізника – за минулий рік було перевезено на 29,4% більше пасажирів, ніж у 2015 році.

 

львів інфо

 

Не менш продуктивним цей рік виявився і для Укрзалізниці – нарешті, додано 24 нових потяги і 5 нових швидкісних маршрутів. Не гріх згадати і те, що завдяки ProZorro було зекономлено 500 млн. грн.

 

укрзалізниця інфо

 

Незважаючи на те, що все більше жителів України віддають перевагу приватним компаніям експрес-доставок, таким як “Нова пошта”, Укрпошта доставила на 25,2% більше посилок за січень-листопад 2016, ніж в той же період 2015 року.

 

укрпошта инфо

 

1000км доріг було виправлено і відновлено, а це в половину більше, ніж було в 2015 році.

 

автодор инфо

 

Напевно, головним успіхом пов’язаним з автомобілістами в минулому році буде те, що смертність на дорозі зменшилася на 17,3%. Мабуть, на це вплинули і поліпшення, пов’язані з ремонтом доріг.

 

дорога инфо

 

Морську галузь в Україні часто недооцінюють і забувають, а даремно – вона активно розвивається в останні кілька років. Виплачені податки за останні 9 місяців зросли на 188%, а контейнерні перевезення збільшилися на 24%.

 

море инфо

Джерело: mtu.gov.ua

Схожі повідомлення