Топ-5 криптогаманців

Вибір криптогаманця найвідповідальніший при операціях з криптовалютами. Він повинен бути не тільки зручним у використанні, але і захищеним. На даний момент кількість видів криптогаманців збільшилася так, що вибрати один з них важко, але визначивши для себе, що ви шукайте, можна зійтися на одному із запропонованих нами варіантів. Зручність, захист або універсальність?

1. Ledger Nano S

Ledger Nano S – це мультифункціональний апаратний криптогаманець, який виглядає, як флешка. Він може зберігати Bitcoin, Ethereum та інші альткоіни. Цей гаманець працює через USB і вимагає взаємодії з девайсом для підтвердження транзакцій. Також у цього пристрою U2F аутентифікація, яка працює з іншими сервісами і може запускати кілька додатків. Ledger Nano S безпечний, відносно недорогий і захищений від шкідливого ПО та не може бути зламаний. Ось чому він один з кращих криптогаманців.

Виробляється в єдиному дизайні, зроблений із пластику й нержавіючої сталі.

Вартість: 58 євро або 70 доларів США.

2. Ledger BLUE

А ось брат Ledger Nano S і це – Ledger BLUE. Ролл Ройс апаратних гаманців! Цей гаманець є найсучаснішим на ринку серед усіх, що забезпечують безпеку. У нього кольоровий сенсорний екран, Bluetooth і зарядна батарея. Він простий в зберіганні і легкий для транспортування. Працює з різними валютами і з’єднується з іншими додатками. Ledger пропонує високорівневий захист. Єдиний мінус цього гаманця в його ціні.

Вартість: 229 євро або 270 доларів США.

3. Coinbase

Напевне, найвідоміший гаманець для обміну криптовалютами, біткоінами і Ethereum-гаманець, підтримуваний в більш ніж 30 країнах. Більше 10 мільйонів користувачів зробили транзакцій на більш, ніж 20 мілльярдов доларів. Сайт є лідером в області обміну криптовалют. Визнання користувачів Coinbase отримав завдяки гарному інтерфейсу, який простий у використанні.

Реєстрація безкоштовна, але за транзакцію нараховується мінімальна комісія, в залежності від розміру суми обміну. Потрібно тільки зареєструватися, підключити банківський рахунок або кредитку і купити криптовалюту. Сайт вимагає підтвердження особи, вимагаючи тіє чи іншого дії, в залежності від суми покупки. Сайт надає “сховище”, яке дає кращий захист, так що після покупки біткоінів ви можете перенести їх туди. Очікування своїх біткоінів може розтягнутися на кілька днів. Також, двофакторна аутентифікація як додатковий захист облікового запису. Її можна підключити за допомогою телефону через Google Authenticator або Authy.

4. KeepKey

Ще один апаратний гаманець в нашому топі. KeepKey захищає Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Dogecoin dash і Namecoin. Ваші активи будуть захищені від хакерів і злодіїв. Виробник заявляє, що віруси і шкідливі програми не можуть завдати шкоди гаманцю, бо у нього немає операційної системи, як у смартфона або комп’ютера. Прошивка – це 100% відкритий вихідний код і він працює на ПК, Mac, Linux і Android. Ви можете вносити власні зміни в прошивку, створювати власну, а потім працювати на ній. У Keep Key відмінний цифровий дисплей і привабливий корпус з анодованого алюмінію і чорного полікарбонату.

Вартість: 99 доларів США.

5. Exodus

Exodus це ПО-гаманець для ПК, який має вбудований ShapeShift в інтерфейс, який забезпечує швидке перетворення між різними альткоінамі й криптоконвертами. Крім цього Exodus є багатогранним гаманцем і може зберігати особисті ключі в одному додатку, з налаштованим для користувача інтерфейсом. Таким чином у вас є повний контроль над вашими зашифрованими приватними ключами. Також для вас красиві диаграми в реальному часі, а також налаштовуваний вид інтерфейсу. Цілодобова підтримка через helpdesk або емейл, що дозволяє отримати відповіді на питання навіть пізно вночі. Також у них є канал в Slack для спілкування. Exodus доступний для Windows, Mac і Linux. Це програмне забезпечення можна завантажити безкоштовно.

Читайте також:

Топ бірж криптовалют у 2018

Топ 10 криптовалют про які ви повинні знати

Схожі повідомлення