Нова можливість виходу на міжнародний ринок

В Україні активно обговорюють стрімкий розвиток платіжної системи Fondy. Поява нових продуктів дала можливість фрілансерам, торговцям, підприємцям вийти на міжнародний ринок без величезних інвестицій.

Сервіс інтернет-еквайрінгу почав працювати у 2014 році. Він дав можливість здійснювати прийом платежів у власному інтернет-магазині, в мобільному додатку, через email і іншим зручним способом. Користувачам надається повний функціонал платформи без необхідності розробляти і підтримувати власне програмне забезпечення.

Fondy

Про платіжну систему почали говорити відразу після запуску. Це не дивно, адже вона надала можливість виходу на міжнародний ринок. Дозволила приймати оплату від покупців з України, країн СНД і Європейського Союзу. Сотні валют є доступними, зокрема гривня, рубль, євро і долар.

Увага власників інтернет-магазинів і інших комерційних ресурсів залучила пропоновані продукти:

  • Платіжний модуль. Якщо сайт знаходиться на одній із популярних систем управління контентом, на нього можна встановити спеціальний модуль для прийому платежів. У Fondy є більше 30 популярних CMS.
  • Інвойсінг. Створення простої форми займає всього 5 хвилин. Її можна відправляти клієнтам на електронну пошту, в SMS і іншим зручним способом, аби вони швидко оплатили товар / послугу.
  • Регулярні транзакції. Користувач може регулярно знімати гроші з картки клієнта. Йому потрібно тільки прив’язати карту.
  • Детальна аналітика. Звіти про фінансовий стан організації проходять у режимі реального часу.

Розробники сервісу інтернет-еквайрінгу особливу увагу приділили безпеці системи і користувачів. Для миттєвого виявлення шахрайства та проведення несанкціонованих операцій використовується FondyAntifraud. Захистити прийом платежів з карт допомагає технологія SecureCode і протокол 3-DSecure.

Нещодавно про платіжну систему знову почали говорити. Їй вдалося зробити з мобільних пристроїв підприємців NFC-термінал. Новий додаток дозволяє контролювати транзакції на смартфоні. Він дає можливість приймати безконтактну оплату на власний банківський рахунок або активну платіжну карту.

Така утиліта стала інструментом для залучення клієнтів за рахунок надання їм зручного способу оплати замовлення. Фрілансерам, власникам невеликих інтернет-магазинів, великих банківських організацій і рітейлу додаток дозволив спростити процес прийому платежів і управління ними. Вони можуть без придбання POS-обладнання зробити процес мобільним і оперативним.

Без величезних інвестицій користувач отримує можливість вивести бізнес на міжнародний ринок, залучити десятки тисяч клієнтів. Більше інформації про сервіс інтернет-еквайрінгу і його використання можна знайти на офіційному сайті.

Схожі повідомлення