Авіакомпанії зацікавлені в надзвукових перельотах

Boom Aerospace – це стартап, який готується до відродження проектів надзвукових авіаперельотів. Вони переконали 5 авіакомпаній в продуктивній спільній роботі. Про це пише cfts.org.ua.

Повідомляється, що тепер авіакомпанії готові до надзвукових перельотів, але тільки одна компанія з п’яти повідомила про свою зацікавленость – Virgin Atlantic Airways. Поки Boom Aerospace готується до випуску невеликого літака XB-1 Baby Boom на 45-55 місць. Глава стартапу Блейк Шолл повідомляє, що у них є 1000-х варіантів дизайну, але більшість не дуже хороші, але при цьому для продовження роботи вже зібрано 41 млн доларів.

Concorde

Найвідоміший комерційний надзвуковий лайнер називався Concorde, їх використовували компанії British Airways і Air France, у кожної було по 7 таких літаків. За 27 років експлуатації було перевезено більше 3 млн. пасажирів і близько 244 тис. годин польоту.

У 2000 році один з літаків було втрачено в катастрофі при вильоті з паризького аеропорту Шарль де Голль. В результаті загинули 113 людей. Така трагедія зупинила польоти лайнера на півтора року, а ще через кілька років через підвищення ціни на паливо польоти припинили зовсім.

Схожі повідомлення