Яку студію вибрати для розробки? Рейтинг веб студій України 2017

Хто зробить кращий сайт, надавши увазі цільової аудиторії? У різних містах України працюють десятки, якщо не сотні веб-студій, які пропонують послуги зі створення сайтів. На що орієнтуватися при виборі виконавця роботи?

Вітчизняний ресурс https://it-rating.in.ua/ провів масштабну роботу. Він зібрав українські веб-студії, оцінив їх по ряду критеріїв і надав потенційним замовникам послуг, рейтинг кращих web студій України 2017. Цей рейтинг допоможе вибрати агентство, яке вселить довіру замовнику вже виконаними роботами, відгуками попередніх клієнтів і іншими факторами.

Рейтинг вебстудий Украины

У процесі складання рейтингу оцінювалися студії, що проявили себе в «живих» проектах в минулому році. Учасники самі подавали заявки та інформацію про себе, оновлювали портфоліо і збирали відгуки. На перші місця потрапили компанії, які прагнуть до боротьби за клієнта, поліпшення власного іміджу і впізнанності серед клієнтів. А також ті, хто дійсно пишається виконаними роботами і яким є що показати потенційним замовникам.

Експерти національного «IT-рейтингу України» оцінювали учасників за низкою параметрів:

  • представленим кейсам;
  • напрацювань в портфоліо;
  • відгуками від клієнтів за минулий рік;
  • активності в плані корисних публікацій.

Радує, що серед кращих виявилися не тільки київські і дніпровські компанії (їх часто вважають лідерами індустрії), а агентства з багатьох регіонів України. Найближчим часом сервіс IT-rating випустить ще кілька додаткових ранжировок по містах, які допоможуть знайти провідні веб-компанії за територіальною ознакою.

Розраховуємо, що формування всеукраїнського рейтингу стане доброю традицією. Його головна мета – сприяти плідній знайомству виконавців і замовників робіт.

Для довідки: IT рейтинг UA – сервіс, який спеціалізується на агрегування і аналізі даних про українських ІТ-компаніях. Сайт має зручний функціоналом пошуку виконавців у сфері веб-дизайну, інтернет-маркетингу та інших Діджитал-спеціальностей. Зручність сервісу – в повноті інформації про конкретний агентстві, а також в можливості подивитися актуальний стан компанії серед аналогічних в цій же галузі.

Схожі повідомлення