AMD не збирається робити акцент на майнінгу

Ліза Су президент AMD не вважає майнінг довгостроковою стратегією зростання компанії, незважаючи на бум на графічні карти з боку майнерів. Хоча, вона не виключає, що все може зміниться. Вона зазначає, що компанія помітила підвищений попит, але ось в прогнозі зростання компанії вони не орієнтуються на криптовалюти. При цьому, компанія продовжить стежити за розвитком блокчейн технологій.

Лиза Су

Судячи за фінансовими результатами за останній квартал виручка AMD виросла на 19% в порівнянні з другим кварталом 2016 року. В цілому весь дохід склав 1,22 млрд дол. Причина такого зростання в популярності графічних процесорів теж присутня.

Mining (з англ. видобуток) досить енергоємний процес, якому потрібно колосальна енергія і потужні процесори для роботи. Під час цього процесу нові транзакції додаються в блокчейн і за них майнерам видають токени. Основні користувачі графічних процесорів майнери Ethereum, а через різке збільшення ціни (на даний момент ціна вже впала) Ethereum привернув увагу і конкуренція збільшилася, для конкурентоспроможності майнери збільшують свої потужності. В цьому плані Bitcoin використовує спеціальні системні блоки для майнінгу.

Інформація: altcoin.info

Схожі повідомлення