Що таке підтримане проживання, і чому це важливо для громад? Як сімейний лікар може допомогти у питаннях психічного здоров’я? У чому різниця між психологом, психотерапевтом та психіатром?
Весною 2023-го року ми разом з агенцією OneHealth створили серію з трьох анімаційних експлейнерів для україно-швейцарського проєкту “Психічне здоров’я для України” (MH4U).
Перший ролик розповідає про підтримане проживання, його переваги для цільової аудиторії послуги та громад в цілому. Це — якісна альтернатива життю в інтернатах, яка дозволяє людям з інвалідністю та інтелектуальними порушеннями мати гідне і наближене до самостійного життя.
Відео 1:
Друга анімація показує різницю між психологом, психіатром та психотерапевтом, адже кожен спеціаліст має свої особливості, так, наприклад, психолог не може виписати ліки клієнту. Це може робити лише психіатр, або психотерапевт з медичною освітою.
Відео 2:
Третє відео розкаже про те, що крім спеціалізованих фахівців, у питаннях психічного здоров’я може допомогти навіть ваш сімейний лікар, якщо він/вона пройшли спеціальне навчання — mhGAP. з його допомогою сімейний лікар допоможе вирішити запит пацієнта самостійно або ж за потреби скерує до потрібного фахівця.
Відео 3:
«Тема психічного здоровʼя мені близька, висвітлювати і популяризувати турботу про своє психічного здоровʼя надзвичайно важливо. Я рада, що ми підібрали влучний стиль та формат, я цілком задоволена результатом», — розповідає Іванна Власюк, продюсерка linza agency.
«Як комунікаційні партнери проєкту «Психічне здоров’я для України», наша агенція усвідомлює важливість просування теми психічного здоров’я у вітчизняному інформаційному просторі. За допомогою сторітелінгу та анімації нам з нашими партнерами linza agency, на мою думку, вдалося створити цікавий та інформативний контент, що допоможе українцям знати більше про психічне здоров’я й турботу про нього», — доповнює Тетяна Лавінюкова, старша креативна копірайтерка, OneHealth.
«Наш проєкт працює над тим, щоб робити інформацію про психічне здоров’я доступною та зрозумілою, заохочувати людей шукати та звертатися за кваліфікованою допомогою. Ми раді співпраці з linza agency, анімаційні відео яких допомагають українцям турбуватися про себе», — доповнює Маргарита Тулуп, комунікаційна менеджерка проєкту MH4U.
Відео були створені в рамках проєкту MH4U, що реалізовується за підтримки Швейцарії.
Креативна команда:
- Іра Шостак — СЕО та директорка з маркетингу, linza agency;
- Лесь Якимчук — Креативний лід, linza agency;
- Іванна Власюк — Продюсерка, linza agency;
- Марина Слободенюк — Ілюстраторка;
- Юлія Плевако — Моушен;
- Михайло Мироненко — Звукорежисер.
Команда OneHealth.
Команда MH4U.