Багато хто у воєнний час задається питанням “Що доречно?” — чи можна знімати відео? зустрічатися з друзями? ходити у кафе? милуватися гарними краєвидами?
Це складне питання, але психологи рекомендують не ігнорувати рутинні справи із мирного минулого, адже це позитивно впливає на психіку.
Тому блогери знову стають доречними. Щоб дізнатися, як поживає український інста-блогінг сьогодні, ми поспілкувалися з фітнес блогеркою Уляною Вернер.
Вона встигла відновити роботу та вже зібрала 650 тис. грн на благодійність.
Як можна показувати “звичайне життя”, коли йде війна?
У перші тижні війни це було точно недоречно, тому я висвітлювала події війни, збирала прямі донати до благодійних фондів. Зізнаюся чесно, виходило так собі.
Коли “шок” пройшов, люди (в тому числі і я), почали розуміти, що життя триває, не можна просто страждати, читаючи новини, це нічим не допоможе.
Першим ковтком “нормального життя” для мене став спорт, я займаюся фітнесом вже 6 років і була нереально щаслива, коли знайшла спортзал, який продовжує працювати. Після цього люди почали мені писати, що спорт для них – це спосіб впоратися зі стресом, повернуться до колишнього життя.
У цей момент я зрозуміла, що тема спорту та блогінг знову доречні.
Як вдалося зібрати таку значну суму?
Я заробляю на тому, що навчаю людей фітнесу. Коли ми зрозуміли, що спорт знову доречний, замислилися над проведенням благодійного фітнес марафону. Підписникам ця ідея дуже сподобалася.
Тому вже у березні наважилися провести марафон, а більшу частину прибутку спрямувати на благодійність.
Скажу чесно, не чекала такого ажіотажу, участь взяли понад 2000 дівчаток і нам вдалося зібрати 650 тис. грн. на благодійність!
Куди пішла зібрана сума?
Спершу ми думали просто передати гроші у фонд. Але вирішили, що краще безпосередньо передати лікарням товари чи обладнання.
Я сама медик за освітою, тож зв’язалася з головним лікарем області та дізналася, які є потреби. Виявилося, що на заході різко збільшилась кількість вагітних, пологові будинки переповнені і є гостра нестача пологових крісел.
Це не дешеве обладнання, такі закупівлі проводять щорічно. Тому вирішили купити 3 сучасні пологові крісла на цю суму, а залишок у 100 тис. грн. перевели у фонд “Човен”
Тепер у тернопільському пологовому будинку дівчата народжують у комфортних умовах. З моменту придбання Уляною крісел на них встигло народитися вже 7 дітей. Одна мама на цьому кріслі вже народжувала під музику.
Уляна запевняє, що це не останній її внесок у благодійність, найближчим часом вона має намір знову провести благодійний марафон.
Якщо вам потрібна допомога із фінансуванням, пишіть її менеджеру, вони розглянуть ваш варіант.