Планували в новий рік із новою професією? Чи можливо готові вже сьогодні змінювати своє життя на яскраве та успішне, не чекаючи понеділків? Тоді, ось вам знак.
Незалежно від того, де ви зараз — студент, випусник чи звільняєтесь через набридливого начальника — розглядати кар’єру в маркетингу соціальних мереж — це відмінний варіант, з високим потенціалом для росту.
У рамках PR-підтримки освітньої кампанії Христина Биковець, ведуча рубрики «Знайомство з професією» в програмі «Сніданок з 1+1», взяла інтерв’ю у Ксенії Король, Head of SMM OMG agency. Зйомку випуску провели в затишному open space агенції, де поділилися лайфхаками та відвертими думками про професію.
Ксенія має понад 11 років досвіду та працювала з понад 50-ма брендами! А всього за рік в агенції нагенерила більше 100 млн охоплення.
Ксенія зазначила, що саме через соцмережі сьогодні бренд стає впізнаваним, зрозумілим та ближчим до людей.
Усіх карт розкривати не будемо, дивіться повний випуск та поспішайте зареєструватися на платформі Дія.Освіта для перегляду безкоштовного серіалу.
А щоб ви точно знали, що вам підходить професія — невеликий чекап від Ксенії прозвучав уже в ефірі:
Смм-ник має бути:
- емпатичним;
- мати аналітичне мислення;
- вміти генерувати ідеї та запаковувати їх в пропозиції та бути проактивним.
Впізнали себе? Тоді гайда підкорювати нові горизонти!
Цифровий маркетинг, нарівні з IT, є одним із найбільш затребуваних напрямів у сучасній цифровій економіці.
Платформа WORK.UA зазначає, що в середньому на місяць з’являється близько 2000 вакансій, пов’язаних із запитом смм-менеджер.
Кар’єра в цифровому маркетингу може бути дуже стрімкою, і, крім цього, перші навички для старту легко опанувати навіть самостійно.
Проте, платформа Дія.Освіта вже запустила для вас серіал про професію smm-менеджера за підтримки Google.org та Фонду Східна Європа.
За 9 серій ви дізнаєтесь, хто такий смм-ник, як створювати брифи, аналізувати цільову аудиторію та розробляти стратегію просування соцмереж.
Пи.си. Лайфхак від Ксенії: одразу практикуйтеся на своїй сторінці в соцмережах, яка є в кожного. І навчайтеся. У процесі навчання читайте тематичні блоги про маркетинг, кейси агенцій, інстаграм-сторінки — щоб набити око та вхопити для себе «робочі» стратегії.
Доєднуйтесь до ком’юніті професіоналів.