У наш час карти знижок з можливості заощадити поступово перетворюються на привід для клопоту. Якщо справа так піде і далі, для їх перенесення (перевезення) буде потрібно чемодан, візок і сталеві біцепси.
Особисто ми проти біцепсів нічого не маємо, спорт – це здоров’я, а ось проти безконтрольного зростання пластика в кишенях, сумочках і барсетках – дуже навіть і маємо. Це безглузда трата ресурсів планети. Уявіть, скільки мільярдів карт виробляють і викидають щорічно. Картки знижок потрібно постійно носити з собою, а потім шукати серед їм подібних. Навіщо вони потрібні, якщо є смартфони, які здатні взяти на себе рутину і зберігати в пам’яті хоч греблю гати пластика.
Ця стаття про те, який додаток вибрати для зберігання знижкових карт. За великим рахунком, вони однотипні. Ви скануєте код дисконтної карти, і вона потрапляє у ваше особисте сховище. Коли ви збираєтеся щось купити, потрібно тільки відкрити програму і вибрати потрібну карту. Продавець магазину зможе відсканувати код карти прямо з екрану вашого смартфону. Таким чином економляться сили, гроші, місце в кишенях і природні ресурси.
Дуже бажано, щоб смартфон підтримував NFС, це важлива умова роботи з дисконтними картами.
ТОП 10 додатків для зберігання дисконтних карт
Stokard
Стокард – безумовний лідер ТОПу додатків для знижкових карт. Відмітна риса Stokard – можливість збирати інформацію про акції та бонуси на сайтах різних торгових мереж. Тобто, не обов’язково ставити програми на всі магазини, якими користуєтеся. Досить налаштувати Стокард і найважливіша інформація буде під рукою. Це ж стосується транзакцій, покупок і широкого спектра даних.
Що ще може Stokard:
- працює офлайн;
- надає функцію помічника по картах, який автоматично може визначати магазин по гео;
- зв’язується з аккаунтом Google;
- легко переноситься на новий смартфон;
- повідомляє про акції та знижки;
- надійно захищений від злому.
Незважаючи на те, що у додатка є імениті конкуренти, завдяки широкому функціоналу, Stokard №1 в нашому топі.
Google Pay
Google Pay частіше використовують як систему безконтактних платежів. Далеко не всі користувачі знають, що сюди можна вписувати дисконтні карти.
Google Pay використовує NFC для роботи з картами, сюди можна вносити будь-які купони, карти, спецпропозиції та акції, працює географічна орієнтація на місцевості. Можна контролювати накопичення балів і стан рахунку.
Важливий плюс – програма не набридає своїми повідомленнями про акції і знижки (яких часто дуже багато). Щоб отримати конкретну інформацію, потрібно увійти в додаток.
Apple Wallet
Apple Wallet – аналог Google Pay тільки для айфонів.
Ця нудна, якісна програма, яка ні функціоналом, ні особливостями не зможе здивувати користувача.
Apple Wallet дозволяє:
- додавати карти клієнтів;
- визначати місцезнаходження за гео;
- контролювати бали і бонуси.
Відмінність від Google Pay полягає в тому, що приходять повідомлення про знижки (що добре для магазинів, але не дуже – для користувачів). Ну і ще, є деякі відмінності в шаблонах. Традиційно для Apple, тут є все необхідне, але не більше.
Гаманець: дисконтні та банківські картки
«Гаманець» – додаток, який встановили більш ніж 300 тис. користувачів.
Найважливіша відмінна риса – можливість випускати карти партнерських систем прямо у додатку. Це зручно, тому що радикально вирішує питання з пластиком.
г
Це далеко не всі, ось основні можливості:
- оновлювана інформація про знижки та дисконти;
- легке додавання нових карт;
- швидкий коннект.
Дисконтні картки – PINbonus
Це одна з кращих програм в своєму роді, основний плюс – збереження інформації при зміні телефону, без додаткових резервних копій, що вельми зручно. Також не можна не згадати, що це повністю безкоштовна програма. Можна встановити одні і ті ж карти для членів своєї родини, для цього потрібно авторизуватися на другому телефоні і програма автоматично завантажить дані.
Є й додаткові плюси:
- велика партнерська мережа (200+ встановлених карт);
- не обов’язково реєструватися;
- працює без підключеного інтернету;
- є можливість вводити номера вручну;
- хороша підтримка.
Дисконтні картки mobile-pocket
Mobile-pocket – якісний, безкоштовний додаток, що відрізняється мінімалістичністю.
Mobile pocket сподобається тим, хто не любить захаращувати свій смартфон. При цьому успішно вирішує більшість завдань, таких як:
- введення і зберігання карт;
- контроль над використанням дисконтів;
- захист від злому.
Не працює оффлайн, не можна ділиться картами, не набридає інформацією про знижки.
Pass2U Wallet
Pass2U Wallet – ще одмн лаконічний додаток. Працює на Андроїд і на Епл на 35 мовах світу.
Реєстрація здійснюється через акаунт Google, через нього ж реалізовано створення резервних копій. Основні переваги:
- підтримує велику кількість різних кодів;
- надає швидку синхронізацію;
- підтримуються не тільки карти, але і авіаквитки;
- розробник гарантує повну конфіденційність.
Cards – мобільний гаманець
Кардс – додаток, який підтримує не тільки дисконти, а й взагалі, широкий спектр різних карт.
Якщо перед цим додатком в нашому ТОПі були лаконічні програми, то ця – навпаки. За допомогою Cards можна завантажувати водійські посвідчення, кредитки різних банків, квитки в кіно і на виставки, проїзні на транспорт і ключі. Функціонал програми обмежується тільки фантазією користувача і технічними особливостями, і правилами державної системи, в якій інстальована програма.
Oyko
Це молода, але швидко зростача програма. Відрізняється швидкою синхронізацією, зручним сортуванням за категоріями і головне – картою з розташуванням магазинів цікавлячого вас бренду.
Завдяки цьому додатку, знайти торгову точку не складе труднощів.
R&G. Кешбек, штрих-коди, картки знижок і відгуки
Ну і завершує наш ТОП додаток R&G (Rate & Goods) – програма цікава тим, що при її допомозі можна не тільки зберігати дисконтні карти, але і знаходити, де товар дешевше і заробляти Кешбек.
Ще один плюс – інсталювавши програму ви отримуєте партнерські промокоди, за якими можна економити кошти. Також ця програма веде облік за покупками, повідомляє, що і за яку ціну ви придбали, на що витратили більше. Ну і є функція обміну відгуками і геймифікація через оцінювання товарів і послуг.
R&G – це вже не просто гаманець для дисконтів, а багатофункціональний органайзер, мета якого залучати і робити споживання максимально технологічним.
Замість висновку хочу сказати, що на нашому ТОП 10 додатків для знижкових карт їх перелік не закінчується, таких програм багато, і кожен день з’являються нові. Закономірно виникаєчі питання: що вибрати? Що поставити: велике і багатофункціональне R&G, (яке мріє вирости і стати соцмережею), або, наприклад, Mobile pocket? Думаю, починати краще з невеликих додатків, і, якщо виявиться що їх функцій замало, – переїжджати на великі. Та й спеціалізовані додатки, працюють краще, ніж «всього потроху».