Бізнес – це гра в довгу. Навіть в умовах тотальної невизначеності та обмежень. Щоби допомогти українським підприємцям зрозуміти, куди рухатися далі та як розвивати свій бізнес під час війни, платіжна платформа Fondy разом із партнерами запускає третій сезон освітнього проєкту «Гра в довгу». Реєстрацію вже відкрито, старт навчання – 1 квітня. Вартість – 750 грн, для військовослужбовців і ветеранів участь безкоштовна.
«Сьогодні як ніколи ми розуміємо, наскільки важливо мати економічну силу, щоб вистояти й перемогти в боротьбі з ворогом. Потрібно розвивати економіку й підтримувати підприємців, щоб вони вже сьогодні вибудовували Україну майбутнього. У бізнесу зараз немає часу навчатися на власних помилках, їм потрібно максимально швидко отримати базу знань, яка допоможе зміцнювати бізнес, виходити на нові ринки, експортувати. Теми, які ми розкриваємо в третьому сезоні “Гри в довгу”, допоможуть підприємцям розвиватися найбільш ефективно в сучасній економічній ситуації», – Валерія Вагоровська, засновниця та керівна партнерка Fondy.
Викладачі проєкту:
- лектори Бізнес-школи Університету Коннектикуту, чиї програми MBA входять до числа найкращих у світі за рейтингами Bloomberg Businessweek, Forbes, Financial Times, Fortune;
- лектори Бізнес-школи Українського католицького університету, яка входить у топ-5 закладів ділової освіти за версією Forbes Україна.
«Третій сезон проекту – це доповнення до досвіду двох попередніх, із додаванням нових інструментів і прикладів, які будуть актуальними для підприємців, що долучаються до створення майбутнього нашої держави в час війни. За ці два роки ми точно переконались, що сила партнерства є дуже потужною, тож у цьому сезоні ви можете почерпнути досвід експертів ще й із партнерської Бізнес-школи Університету Коннектикуту. І, звісно, на вас чекає серія інтерв’ю з представниками бізнесу, що поділяться своїми викликами, реалізованими кейсами та зробленими висновками. Не відкладайте своє навчання, долучайтесь до спільноти творців змін, які грають у довгу», – Христина Дольна, операційна директора Бізнес-школи Українського католицького університету.
Інноваційний формат курсу дає змогу навчатися, не відриваючись від розвитку своєї справи. Тричі на тиждень учасники отримують змістовні 15-хвилинні відеолекції та тести для перевірки знань у чат-боті Telegram – дивитися та проходити їх можна у зручний час. Ті, хто покажуть найкращі результати, матимуть можливість взяти участь у буткемпах на «Промприладі», а також позмагатися за гранти на розвиток бізнесу або подальшу освіту загальною сумою 2.3 млн грн.
«Один із наших фокусів як фонду в тому, аби забезпечувати мікро, малий та середній бізнеси можливостями до зростання, і “Гра в довгу” – про зростання бізнесу. Також “Гра в довгу” про спільноту – спільноту для партнерств, обміну знаннями та досвідом, спільноту, яка допомагає знайти клієнтів і постачальників, спільноту, яка допомагає залучити інвестиції. А ще “Гра в довгу” для нас про співтворення. Це одна з наших цінностей. Проєкт, який спільно імплементують сильні партнери для зміцнення стійкості українського бізнесу», – Людмила Крижановська, керівниця Фонду Промприлад.
Чого навчатимуть підприємців у третьому сезоні?
- оптимізувати витрати завдяки Lean-інструментам;
- керувати поточними фінансами та планувати їх на майбутнє;
- знаходити працівників, які дійсно вам підходять;
- масштабувати бізнес та освоювати нові ринки;
- підбирати свій унікальний мікс цифрового маркетингу;
- створювати бренди та впливати на прийняття рішень клієнта.
За новинами проєкту слідкуйте в спільноті «Гра в довгу» в Telegram.
«Гра в довгу» – соціальний проєкт Fondy, запущений в 2020 році. Ініціатива надає можливість підприємцям отримати професійну бізнес-освіту. За 2 сезони у проєкті взяли участь понад 14000 учасників.
Третій сезон проєкту втілюють Fondy, UCU Business School, Фонд Промприлад за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні та Western NIS Enterprise Fund. Погляди авторів матеріалу не обовʼязково збігаються з позицією Western NIS Enterprise Fund та офіційною позицією уряду США.