У минулі вихідні в Чернівцях відбулася IT-конференція та ярмарок вакансій від «Європейської асоціації програмної інженерії» EASE. Випускники технічних ВНЗ, досвідчені спеціалісти й ті, хто планують змінити сферу діяльності, познайомилися з кращими технологічними компаніями України та Європи.
В рамках заходу функціонували дві зони — експо й зона конференції. Понад 500 відвідувачів мали можливість пройти пробну співбесіду, познайомитися з культурою роботи в компаніях й зануритися в нетворкінг. Крім того, здобувачі слухали виступи найкомпетентніших спікерів з працевлаштування.
— Наша конференція – це all-inclusive. Ми не тільки розповідаємо корисну інформацію для працевлаштування в IT, ми даємо можливість відразу застосувати отримані знання та лайфхаки на практиці. Інсайти, кейси, нетворкінг – це спосіб показати, що в Україні навіть під час війни є можливість для розвитку – і особистого, і галузі в цілому, – розповідає Любов Мочалова, CEO «Європейської асоціації програмної інженерії» EASE.
Своєю експертизою з аудиторією конференції поділилися власники й топменеджери IT-компаній:
- Кирило Гончарук, Укртелеком
- Вікторія Чучіна, Digital Data Consulting
- Владислав Савченко, Європейська асоціація програмної інженерії
- Максим Пундик, IdeaInYou
- Юлія Терида, AllSTARSIT
- Павло Охрем, Elogic
- Єгор Клименко, Lion Construction
- Катерина Гарус, NIX
- Любов Мочалова, Європейська асоціація програмної інженерії
- Віктор Шумило, Powercode Academy
- Макс Соловйов, Drivovo
- Віктор Яценко, KeepSolid
За словами Владислава Савченко, Президента «Європейської асоціації програмної інженерії» EASE, місія асоціації в тому, щоб розповсюджувати знання про індустрію навіть серед тих, хто ще не пов’язаний з IT. Команда EASE перші, хто вирішили провести офлайн івент після початку війни.
– В нових реаліях ніхто не знає як правильно вести бізнес, залучати нових клієнтів та підтримувати команду. Ми частково поділилися цією інформацією та кейсами з аудиторією заходу.
Три головних інсайти IT-конференції у Чернівцях:
- Життя вже не буде таким, як раніше. Традиційні підходи неефективні, як раніше. Сьогодні ми спостерігаємо за формуванням «Next normal».
- Перехід на нову модель бізнесу повинен стати загальним стратегічним рішенням компанії, опрацьованим у всіх деталях і підтримуваний командою.
- Щоб покращити ситуацію із міжнародними контрактами, ми повинні щодня давати меседж іноземним партнерам, що в Україні є безпечні місця. А завдяки технологіям, у т.ч. Starlink. фахівці мають стабільний зв’язок та продовжують працювати.
Формат тимчасової платформи з пошуку роботи від Асоціації EASE – проєкт, який дозволяє дізнатися більше про культуру успішних співбесід, познайомитися з кращими компаніями та розширити можливості для пошуку роботи у сфері IT. Навіть у такий складний для країни час індустрія продовжує розвиватися та має потребу в нових співробітниках. До зустрічі в інших містах!