Існує міф, що брендовий одяг тільки для багатих і немає сенсу платити за лейбли. На практиці від стилю людини залежить її самооцінка, перше враження оточуючих про неї та можливості реалізації.
За стиль дитини відповідальні батьки, саме вони формують її відношення до себе, спосіб прийняття рішень і вибір товарів. Саме тому дитячий одяг треба вибирати свідомо.
Одягати дитину в бренди – не розкіш, а виховання звички купувати якісні речі на декілька сезонів одразу. Згадайте, чи було таке, що куплена на базарі куртка втрачала свою форму вже після першого прання? Дитячі речі треба прати доволі часто. Ігри на повітрі, плями від напоїв та соусів – не рідкість.
Вибираючи брендовий одяг для дитини, не обов’язково платити за нього тисячі доларів. Діти ростуть швидко і в ексклюзиві немає сенсу. Обговоримо, як одягати дитину в бренди в рамках свого бюджету та знаходити цікаві речі, будь-то сукні для дівчаток або лижний костюм для хлопчика.
Як вибрати недорогі брендові речі?
В Україні існує 31 бренд одягу, не рахуючи відомих європейських марок. Вартість речей залежить від їх якості та типу. Наприклад, сукню для дівчинки від OVS або Piazza Italia можна купити за 350 гривень. При виборі дитячого одягу мають враховуватися декілька критеріїв:
- Якість. Натуральні тканини, можливість машинного прання, стійкість фарби – важливі параметри.
- Стиль. Речі мають бути зручними та гарними одночасно. В ідеалі дитячий гардероб потрібно збирати разом з дитиною, пропонуючи їй вибір з декількох варіантів.
- Вартість. Діти ростуть швидко і не обов’язково купувати елітні моделі одягу. Але слід звертати увагу на середню ринкову ціну. Наприклад, якісна куртка від Adidas Adicolor Originals не може коштувати 500 гривень. І якщо ви хочете купити цей бренд, варто перевірити товар на оригінальність та бути готовим заплатити від 3500 грн.
Де купувати брендові речі для дітей?
В Україні існує два варіанти шопінгу: бутіки та інтернет-магазини. Покупки на Амазоні або AliExpress краще не розглядати, бо складно передбачити якість товару, а повернення посилки назад закінчиться фінансовими втратами.
Якщо ви приблизно розумієте, які речі потрібні дитині, який бренд хотіли б купити, зверніть увагу на великі магазини на кшталт Intertop. Наявність десятків брендів в одному місці спростить пошук. Користуйтеся таблицями порівняння цін і не обходьте Outlet, там завжди можна купити товари дешевше.
Крім того, в таких магазинах можна повністю зібрати дитячий гардероб за один вечір. Наявність колекцій одягу для різних сезонів дозволяє робити покупки на весь рік одразу.
Де продати дитячі брендові речі?
Проблема продажу дитячого одягу виникає часто. Дитина росте швидше, ніж зношуються якісні речі. Цим фактом можна скористатися і повернути частину грошей за покупки. Не соромтеся перепродавати речі, використовуючи для цього:
- дошки оголошень;
- соціальні мережі;
- барахолки;
- секонд-хенди.
У більшості випадків вдається повернути до 40% вартості куплених речей. Практика багатьох сімей доводить, що носити бренди та не витрачати на них ціле багатство – реально.