Годинник потрібний не для того, щоб дізнаватися час (з цим чудово справляється смартфон), а для того, щоб вказувати на статус власника. При цьому, добрий годинник повинен йти точно, працювати надійно, без поломок, і точно, наскільки це взагалі можливо.
Важливо, що абсолютно не обов’язково купувати наручний Біг Бен, створюючи образ олігарха на відпочинку. Розкіш і дорогоцінні метали доречні не завжди, стиль і смак повинні відповідати, його внутрішньому і зовнішньому змісту. Найчастіше, дуже вигідно виглядають спортивні моделі або лаконічна класика.
Де купити і як підібрати добрий годинник читайте далі в цій статті. Якщо ви вже все знаєте, можете одразу перейти на сайт Дека та зробити замовлення. У магазині є варіанти на будь-який випадок та гаманець.
Бренди годинників
Є безліч виробників годинників з різних країн. Вартість може варіюватися від моделі до моделі, якість сучасного годинника майже завжди відмінна, але за кожним брендом стоїть свій міф. Що це означає? Тільки те, що образ, який ви створюєте, повинен бути в унісон з міфом бренду.
Наприклад, швейцарський годинник – це європейський аристократизм, традиції та максимальна точність. При цьому, такий годинник не повинен бути дешевим, як мінімум – середній сегмент, а то й преміум. Саме такі годинники люблять прикрашати ювелірними браслетами, дорогоцінним та напівдорогоцінним камінням та металами. (Йдеться про Piaget, Omega, Rolex, Breguet). Найчастіше. Такий годинник служить довгі роки і його можна передавати у спадок.
Японський годинник – надійність, точність, плюс східний колорит та деяка схильність до інновацій. З одного боку, «японець каже» що перебуває у руслі традицій. З іншого боку – це дуже сучасні вироби. Є бренди та моделі, розраховані на те, щоб дати хорошу якість за помірні гроші (Orient, Citizen, Casio).
Європейські (Франція, Італія, Англія) – якість та респектабельність, але є і безліч сучасних моделей, розрахованих на молодь (Bell & Ross, Cartier).
Годинник зі «Штатів» – практичність та діловий стиль. Важливий момент – можна купити відмінний брендовий годинник від 50 у.о. (Guess, Fossil, Timex).
За більшістю виробників, на сайті deka.ua, в розділі «Статті» є детальна аналітика і має сенс ознайомитися з нею, перш ніж купувати.
Технічні особливості
Підбираючи годинник, корисно мати уявлення про технічну частину:
Матеріал корпусу – найчастіше, годинники створюють з нержавіючих сплавів на основі сталі, латуні, або титану. Різниця не велика і в основному полягає в естетичних уподобаннях.
Діаметр корпусу (мм) – важливий для тих, хто купує через інтернет, тому що дає можливість точно встановити розмір годинника і уявити, як вони виглядають на руці.
Товщина корпусу (мм) – естетичний момент, а ось у середині 50-х бренд Orient випустив годинник завтовшки менше 4 мм. Це було досягненням та приводом для гордості. У будь-якому випадку, цей параметр корисний якщо вибираєте витончену, або навпаки, брутальну модель.
Браслет або ремінець – шкіра, екошкіра, каучук, нейлон, нержавіюча сталь. Вважається, що сталевий браслет найнадійніший, але все залежить від користувача. Наприклад, нейлон, як і каучук, можуть слугувати роками.
Довжина і ширина браслета – відіграє роль, якщо у вас велика або маленька рука, тому що в середньому вони підходять для більшості користувачів.
Тип застібки – справа смаку та звички.
Скло – важливий момент, від нього залежить довговічність та зовнішній вигляд. Акриловий пластик – рішення економ класу, скло мінеральне – бюджет, сапфірове скло – середній сегмент та преміум. Сапфір практично не дряпається у звичайних умовах.
Тип годинника – механіка або кварц. Це справа смаку, але треба пам’ятати, що механічні потрібно заводити, а в кварцових, раз на кілька років міняти батарейку.
Замість висновку
У наш час виробники представляють величезний вибір годинників, не важко підібрати модель за смаком і кишені.