Багато хто вважає, що погана історія – це вирок. Але це зовсім не так. У статті ми розповімо вам про те, як отримати позику з поганою фінансовою історією.
Погана кредитна історія – це наявність відкритих або закритих заборгованостей, які фіксуються в спеціальному реєстрі. Кожне порушення залишається в базі назавжди. Його неможливо видалити або усунути. І якщо в житті трапилося так, що історія погіршилася, будьте готові почути відмову від багатьох компаній.
По-перше, щоб обзавестися хоч найменшим шансом, потрібно заздалегідь вивчити умови кредиторів. Використовуйте для швидкого і автоматичного пошуку сервіси порівняння. Вони швидко підготують характеристику будь-якого з банків за лічені секунди.
Далі з наявних кредиторів виберіть того, який підходить вам більше всього. У такі моменти не варто звертати увагу на найнижчий відсоток. Кредитор видає безвідсоткові позики в основному клієнтам з ще не розпочатої кредитною історією.
На сайті уважно вивчіть принцип роботи організації та відгуки від справжніх клієнтів. Переконайтеся, що банк взагалі розглядає такі випадки, як ваш.
Після беріться за заповнення анкети. Заповнення анкети боржником дещо відрізняється від загального принципу. Якщо ви бажаєте отримати кредит онлайн на карту без відмови заповніть абсолютно всі наявні терміни, навіть додаткові:
- ПІБ;
- паспортні данні;
- вік;
- постійний і офіційний дохід;
- номер карти або електронного гаманця;
- електронну адреса та номер телефону;
- мету отримання кредиту;
- суму позики і термін виплати.
Щоб збільшити свої шанси, прикріпіть до анкети додаток. Наприклад, довідку з місця роботи, або копію договору про те, що ви здаєте в оренду квартиру і отримуєте з цього прибуток.
Якщо дотримуватися всіх перерахованих вище умов, то є висока ймовірність того, що вашу заявку розглянуть. Пам’ятайте, після відмови менеджери не уточнюють конкретну причину відмови. В такому випадку є тільки два варіанти:
- уважно вивчити свою анкету і знайти причину самостійно;
- подати заявку в іншу компанію, сподіваючись на схвалення.
Цілком ймовірно, що заявку, яку не прийняла одна, прийме інша компанія.
Різниця між мікрокредитом і ломбардом
Перед тим як порівнювати два види позики, потрібно визначити принцип роботи кожного з них.
Принцип роботи мікрофінансових організацій (МФО) дуже простий. Мікропозика – це грошова сума, яку кредитор пропонує позичальнику. Тобто, ви укладаєте договір, де, скажімо вам виплатять 10 000 гривень. При цьому ви зобов’язуєтеся повернути кошти в зазначений термін. Відсоток в такій формі кредитування нараховується щодня.
Ломбард – це застава майна або інших цінних речей (ювелірні прикраси, транспортні засоби, цінні папери, антикваріат). Оцінювач самостійно оцінює вартість предмета і встановлює на нього щоденний відсоток.
Так от в МФО ви можете отримати будь-яку необхідну суму (від 100 до 30 000 гривень), а ломбард пропонує свою суму, яка залежить виключно від цінності предмета.
Процентна ставка
У ломбарді процентна ставка зазвичай становить від 0.2 до 0.5%. Але якщо ви пропонуєте предмет, ціни на який на ринку нестабільні в поточний момент, ставка може зрости. Крім того, якщо прострочити оплату відсотків, то майно буде безповоротно втрачено. Ломбард просто реалізує його.
У МФО процентні ставки вище. Іноді вони можуть досягати 3% на добу. Але важливо врахувати, що тут немає застави. Значить і приватне майно ви втратити не зможете. Однак є й такі банки, які пропонують бонуси клієнтам, що вперше звернулися. Так першу швидку позику можна взяти під 0.01% на добу, а після ще й користуватися перевагами постійного клієнта.
Головні відмінності МФО від ломбардів
Оформити заявку в МФО набагато зручніше ніж в ломбарді. Вам не доведеться шукати заставу, вигідні умови і йти в офіс. Просто скористайтеся сервісом порівняння, і програма виконає пошук за вас. Мікрокредит можна отримати віддалено, перебуваючи де завгодно. Все що потрібно від вас: паспорт і гаджет з доступом в Інтернет.
Сума кредиту в МФО обмежується виключно умовами програми. Ви зможете взяти рівно стільки, скільки вам потрібно. Кредит можна оформити всього за кілька хвилин, в ломбарді доведеться почекати оцінки застави.
Чи впливають мікрокредити на кредитну історію
Мікрокредит – це можливість швидко і своєчасно вирішити побутові проблеми. Багато людей вдаються до такого рішення, як кредит онлайн. Але в житті все не буває так просто і нічого не пропадає безслідно. Мікропозики не виняток. Вони впливають на кредитну історію кожної людини.
Як мікрокредити впливають на кредитну історію
Кредитна позика – це дуже відповідальне рішення. Вдаватися до нього слід тільки в дійсно необхідних випадках.
Кредитна історія містить у собі всю інформацію про позики. Її неможливо змінити або видалити. Вона залишається в кредитному реєстрі назавжди. Важливо пам’ятати, що чим більше кредитна історія, тим більше у кредиторів буде питань до позичальника. Для цього зовсім необов’язково бути боржником. Історія може бути повністю нейтральною, але клієнту все одно відмовлять в послузі.
Чому багато банків відмовляють у кредитах
Кредитні компанії щодня схвалюють 90% заявок в тому випадку, якщо анкети заповнені вірно. Але є і малий відсоток клієнтів, які чують відмову. Причин такого несхвалення може бути безліч, і одна з них – кредитна історія.
Якщо ви побажаєте взяти кредит на кілька мільйонів гривень, постійно користуючись мікропозиками, банк може відмовити вам. МФО і банківські організації – це дві абсолютно різні речі. Видаючи мікропозики, кредитори не звертають пильної уваги на ваше офіційне працевлаштування та додаткові документи. Їх цікавить тільки ваш паспорт і стабільний дохід. Все тому що вони видають під позику невеликі суми.
Великі банки, видаючи великі кредити, хочуть мати гарантію того, що боржник своєчасно зможе погасити всю суму і подальшими відсотками. Для цього вони вимагають від клієнта абсолютно всі документи.
Крім цього, вони детально вивчають кредитну історію кожного клієнта. Побачивши там постійні мікропозики, співробітники засумніваються в серйозності намірів позичальника.
Зазвичай кредити на велику суму видаються заможним особам, які мають додаткові заощадження. Мікрокредити можуть говорити про те, що людина живе одним днем і не в змозі вирішити свої проблеми самостійно.