Майже 20 тисяч сайтів в Україні створено на російському сервісі-конструкторі Tilda. Отож, щоб не платити компаніям країни-агресора та не фінансувати війну проти України, потрібно знайти зручний замінник.
Які ж сервіси можуть допомогти у створенні сайтів?
Wix
Wix — це універсальний конструктор сайтів. Цей сервіс чудово підійде для створення інтернет-магазинів, публіцистичних блогів та будь-якої сфери бізнесу. А також Wix дозволяє проводити аналітичні дії щодо сайту, налаштовувати пошукову оптимізацію та обрати доменне ім’я сайту.
Більш ніж 800 шаблонів у конструкторі допоможуть у створенні дизайну сайту, логотипу та розробці програм.
Можна порівняно просто створити майже будь-який тип сайту від інтернет-магазину до персонального блогу. Є можливість підключення багатьох інтеграцій, налаштування мобільної версії сайту, редагування поп-апів.
Wix лідирує серед багатьох конструкторів сайтів. Кількість активних сайтів —понад 4,5 млн.
Wix ідеально підійде для:
- Власників малого бізнесу, у яких є потреба у створенні сайтів для невеликих бізнес-проектів та лендінгів.
- Власників середнього бізнесу: ви отримаєте функціональний та зручний сайт, який виконуватиме свої бізнес-цілі.
Weblium
Weblium — це платформа, що орієнтується на простий “smart design”.
Власна дизайн-система максимально полегшує роботу з глобальними налаштуваннями всього сайту. Тому на Weblium можна створювати сайти різної складності: від односторінкових сайтів до повноцінних інтернет-магазинів.
Вбудовані маркетингові інструменти: форми зворотнього зв’язку, конструктор pop-ups (випливаючі вікна), CRM, варіативні товари. Інтеграція з більшістю з відомих систем аналітики, моніторингу та телефонії.
Крім того, конструктор має понад 300 професійних шаблонів. На сьогодні Weblium — найкраще рішення для малого бізнесу, адже пропонує створити повноцінний сайт, який вже заточений під те, щоб завтра отримувати нових клієнтів.
Webflow
Webflow допоможе створити сайт з нуля. Вся робота ведеться у візуальному інтерфейсі по типу конструктора, де потрібно розставити необхідні елементи. Під час створення можна скористатися як готовими шаблонами, так і тонко налаштовувати кожен елемент сторінки.
Є можливість захоплення лідів, версійність та вставка свого коду, вбудована аналітика та робота із соціальними мережами.
Висновок
Отже, у конструктора сайтів Tilda є гідні аналоги.
Кожна альтернатива має свої особливості, тому остаточний вибір повністю залежить від вашого бюджету, цілей та поставлених завдань.
А допомогти у переносі вашого сайту зможе маркетингова агенція Fish Digital.