Ще двадцять років тому, коли ламався стільниковий телефон, то його користувач міг втратити тільки контакти з телефонної книги. Хоча ситуація була не самою приємною, проте втрачені дані можна було досить швидко відновити. В епоху смартфонів кожен з нас зберігає в пам’яті мобільного пристрою не тільки номери телефонів знайомих, а й важливі SMS-повідомлення або унікальні фотографії, які неможливо просто відтворити. Чи означає це, що ми можемо безповоротно втратити всі дані при виході з ладу телефону? Звичайно, ні!
Можливість відновлення даних
Коли мова йде про відновлення важливої інформації, то користувач навряд чи зможе впоратися з цим завданням самостійно. Тому в разі поломки необхідно знайти досвідчену сервісну службу, співробітники якої мають всі необхідні навички і обладнання для виконання цих завдань.
З пам’яті телефонів, які не включаються, професійні служби можуть відновити практично всі дані. Якщо користувач надасть новий смартфон разом з пошкодженим, то сервісмени зможуть перенести всі дані на робочу модель. Однак за умови, що обидва смартфони будуть від одного виробника.
Що станеться, якщо телефон отримає серйозне механічне пошкодження?
У більшості випадків дані все ще можна відновити. Якщо материнська плата не була пошкоджена, нам нема про що турбуватися. Навіть сильно пошкоджений телефон варто віднести в сервісну службу, яка професійно оцінить шкоди і запропонує варіанти усунення його наслідків. Бите скло не впливає на дані, тому власники смартфонів Huawei можуть тут замовити дисплейний модуль https://www.aks.ua/catalog/displei-ekrany/brand/huawei.
Перша допомога
Поведінка користувача після пошкодження телефону істотно впливає на успіх відновлення даних. Якщо пристрій працює, але зображення немає, то бажано його відключити, натиснувши на кілька секунд кнопку Power. Це запобіжить небажаній втраті або перезапису даних. Власники смартфонів Xiaomi без проблем знайдуть новий екран за цим посиланням https://www.aks.ua/catalog/displei-ekrany/brand/xiaomi. А після того, як робочі комплектуючі будуть встановлені, то стане доступний рівно той же обсяг інформації, що і був до поломки.
Якщо смартфон впаде у воду, не піддавайтеся спокусі включити його і перевірити на предмет працездатності. Вийнявши його з води, якомога швидше зверніться в сервісний центр, і у професіоналів буде більше шансів, щоб повернути пристрій до життя. Завжди слід дотримуватися принципу – пошкоджений пристрій краще не включати, щоб його стан не погіршився ще більше.