Сама назва BoltFood каже, що бренд є експертом з доставки саме food. І це круто.
Bolt Food працює на українському ринку з жовтня 2020 року. До сьогодні бренд завойовував долю ринку, використовуючи виключно конверсійні інструменти, але, оскільки конкуренція в категорії зростає, прийшов час подумати про brand equity та диференціацію бренду відносно конкурентів
— розповідає Сергій Костя, маркетинг директор Bolt в країнах Центральної, Східної Європи та Азії.
Коли говориш про доставку, то головними атрибутами здаються дуже раціональні речі: швидкість, вартість, асортимент та інша нудотина. Але про це говорять всі, і, значить, це не зробить бренд унікальним. Тому Rockets вирішили про це поговорити з аудиторією в рамках глибинних інтерв’ю. Говорили багато, але звелося все до простої істини: будь-які переваги доставки зникають, якщо їжа не смачна.
Споживачі хочуть смачної їжі, але формально BoltFood на це не впливає і просто доставляє їжу. Формально все саме так, однак під час тих глибинних інтервʼю ми виявили, що споживачі їжі в доставці не розділяють свій досвід окремо на їжу і доставку. “Смачно” значить, що весь процес — від відібраних ресторанів в додатку, зручності вибору, цін і самого замовлення до безпосереднього контакту з кур’єром і споживання — має бути смачним. І ця думка нам дуже зрезонувала
— розповідає старший стратег Rockets Тарас Мохонько.
Основну увагу зосередили на формуванні позитивного іміджу кур’єрів, які є обличчям бренду на кожному етапі взаємодії з клієнтами. Це рішення не лише відповідало комунікаційним цілям, але й допомогло сформувати «людяний» образ бренду. А мову смаку знайшли всередині креативної команди.
Сергій Артеменко, креативний директор Rockets:
Ми замовили їжу в офіс і штормили ідеї, в основному, всі члени команди говорили, одночасно смачно жуючи. І в цей момент стало зрозуміло, що це і є правда життя, яка має лягти в основу ідеї — коли їжа смачна, люди не можуть втриматись, щоб не спробувати її, навіть якщо доведеться говорити з повним ротом.
“Ясно що смачно” — класична 360-кампанія, яка охопила всі основні медіа і формати проявів: від онлайн відео, ООН та радіо до інтеграції Михайла Кацуріна як амбасадору бренду та інших нестандартних проявів, які ще побачить цільова аудиторія.
Для рекламних відео обрали локації, куди найчастіше замовляють їжу: на роботу, додому та навіть в парк.
Для зовнішньої реклами вигадали смачномову та переклад з неї, власне це те, що ви чуєте від людини, коли вона говорить з набитим ротом. Ну а радіо ролики — це просто суцільне стимулювання слиновиділення))
Перші результати кампанії BoltFood та Rockets. Growth R&D обіцяють оголосити вже за місяць.