Поява розумних годинників Apple Watch у 2014 році змусило багатьох любителів подібних новинок зацікавитися гаджетом. Дійсно, у нього знайшлися свої шанувальники, причому їх віковий розбіг був до дивного контрастним. Розумними годинниками стали обзаводитися не тільки молоді й активні, шанувальники здорового способу життя і спортсмени, а й люди похилого віку. Відповідь на це загадкове явище проста: Apple Watch в змозі подбати і про здоров’я свого носія, причому найдієвішим чином.
Нове покоління
Нове покоління Apple Watch 4 було представлено у вересні 2018 року. Було відзначено, що воно є значно вдосконаленою попередньою моделлю. Головна візуальна різниця ховається в розмірах дисплея і власне корпусу годинників. Замість версій в 38 і 42 мм тепер з’явилися варіанти в 40 і 44 мм. Годинники стали тонкішими і елегантнішими, користувач може вибрати корпус (зі сталі або алюмінію), а ремінці і зовсім міняти на будь-який випадок життя. Весняний вигляд годинника змінюватиметься в залежності від побажань клієнта, і підійде як до ділового костюму, так і до спортивного. До речі, з таким годинником можна не боятися займатися плаванням, але краще не експериментувати з зануреннями (відповідно, дайвінгом з ними не варто займатися), і заняттями, пов’язаними з різкими викидами води (водні лижі та інші водні атракціони).
Якщо лицьова панель гаджета являє собою міні-комп’ютер з підключенням через iPhone, то зворотня сторона налаштована на спорт і здоров’я. Тут розміщується високочутливий оптичний пульсометр і діоди електрокардіографії. Виробники 4 покоління Apple Watch стверджують, що зворотня сторона пристрою також була вдосконалена і її можливості стали набагато ширшими.
Розумні годинник: зручно чи ні?
Цей гаджет поєднує в собі досить багато функцій, але все ж основна – це годинник. Тут багато циферблатів, можна вибрати на власний смак той, який підходить під настрій найкращим чином. Таймер, секундомір і будильник теж є, причому управляти ними настільки легко, що це приносить задоволення. За замовчуванням годинник налаштований на заняття спортом і дотримання здорового способу життя. Інтерфейс має чимало датчиків і додатків, спрямованих на підрахунок калорій, активності, пульсу тощо.
Відомості та дзвінки: Apple Watch дублює повідомлення і дзвінки, що надходять на телефон. У деяких ситуаціях це надзвичайно зручно, оскільки радіус прийому дзвінків відповідає радіусу Bluetooth. Тепер, перебуваючи в шумних і багатолюдних приміщеннях можна бути впевненим, що не пропустиш важливий дзвінок або повідомлення, а також зможеш відповісти на нього, навіть якщо дістати телефон складно. Це також незамінний органайзер, який допоможе скласти, а головне – дотримуватися розкладу навіть самого завантаженого дня. Сюди можна додати і масу інших додатків в залежності від потреб: ігрові, перекладачі, карти, то що знадобиться для навчання або роботи.
Здоров’я
Здоров’я – це те, на що розробники 4 покоління звертають особливу увагу. Тім Кук, генеральний директор Apple, в недавньому інтерв’ю зробив заяву про те, що щодня розумні годинники не тільки допомагають усунути неполадки зі здоров’ям, а й рятують життя. Їх рекомендують носити людям похилого віку. Це незамінний гаджет для одиноких людей, так як вони в змозі відстежити нерухомість реципієнта: якщо носій не проявляє активності більше, ніж 1 хвилину, годинники підключаються через інтернет до медичної служби, де зареєстрований користувач. Завдяки чутливому пульсометру Apple Watch 4 розпізнають аритмію, ознаки інсульту і можуть діагностувати серцеві захворювання.