Розширення 4К в 2021 році вважається стандартом на ринку телевізорів. У зв’язку з цим моделі з низькою роздільною здатністю поступово зникають з прилавків магазинів. Замість них з’являються Ultra HD пристрої від популярних торгових марок.
4К телевізори є в модельному ряді всіх топових виробників техніки. І це чергове підтвердження того, що бренди прагнуть йти в ногу з часом.
Представляємо рейтинг кращих розробників актуальних телевізорів з роздільною здатністю Ultra HD.
LG
Південнокорейська корпорація LG задає тренди в світі техніки. Зокрема, вона випускає телевізори з підтримкою ультрасучасних технологій і функцій. Її розробки функціонують на базі якісного і адаптивного програмного забезпечення.
Телевизоры LG 4K виготовляють з використанням матриць:
- LED,
- OLED,
- NanoCell.
Доступні за посиланням https://www.moyo.ua/ua/foto_video/tv_audio/lcd_tv/oled-tv-lg/ пристрої LG OLED – найпопулярніші. Їх переваги:
- ідеальний чорний колір, досягти якого вдається за рахунок саме випромінюючого підсвічування;
- стовідсоткова передача кольору (оригінальність квітів);
- підтримка технологій поліпшення яскравості, контрастності і чіткості;
- мінімальний час відгуку.
Samsung
Ultra HD телевізори Самсунг підходять навіть для найбільш вимогливих покупців. Вони гарантують фантастичну динаміку зображення при трансляції відеоконтенту і в іграх. Особливість 4К пристроїв – технологічність. Вони підтримують:
- FreeSync Premium – технологія, яка сприяє усуненню візуальних спотворень зображення;
- Adaptive Picture – адаптивний режим, який підлаштовує картинку під рівень зовнішньої освітленості;
- Mega Contrast – механізм автоматичного поліпшення контрастності;
- UHD Dimming – локальне затемнення.
Моделі представлені у всіх цінових сегментах і доступні для різних категорій користувачів.
Sony
Розробки японського бренду Соні довговічні і функціональні. Їх перевага – висока якість, яка відповідає вимогам діючих стандартів.
Брендові пристрої приваблюють користувачів трьома сильними сторонами.
- Чіткими деталями. Зображення на екранах телевізорів Sony – реалістичні, чіткі і яскраві.
- Сучасною графікою. Технології Full Array Dimming, Live Colour, X-Motion Clarity створюють ідеальні умови для перегляду контенту та ігор.
- Функціональністю. Пристрої підтримують адаптивні налаштування, які дозволяють відтворювати мультимедіа файли різних форматів.
Xiaomi
Телевізори Xiaomi – знахідка для тих користувачів, які хочуть заощадити. При невисокій ціні у них всі гідності, характерні для 4К пристроїв.
Виробникові вдається здешевити Ultra HD моделі за рахунок дизайну, вбудованої реклами та відмови від «зайвих» функцій. Брендові розробки варто цінувати за лаконічність у всьому – від візуального оформлення до технічного наповнення.
Плюси телевізорів Xiaomi:
- міцні і надійні корпуси, виготовлені з металу;
- широкий вибір діагоналей;
- можливість установки різними способами;
- підтримка технологій, які вдосконалюють картинку і звук;
- Андроїд зі зрозумілим інтерфейсом і великою кількістю функцій.
Hisense
Китайський виробник електроніки Hisense випускає недорогі 4К телевізори. Вартість варіюється в межах 500-600 американських доларів.
У бюджетних моделей оптимальна герцовка (60 Гц). Вони займають мало місця завдяки плоским корпусам.
Незважаючи на продуктивні процесори і високу якість картинки, телевізори Hisense споживають мало електроенергії. Їх покупка і експлуатація – це подвійна економія.
Висновок
В топі опинилися виробники, які не тільки створюють функціональні 4К телевізори, але і посилено просувають власні технології на ринку. Про їх авторські продукти та ідеї знають у всьому світі завдяки грамотній рекламній діяльності та участі в масштабних заходах (виставках, конкурсах).