Трифазна мережа має низку переваг для власників приватних будинків, домогосподарств, ферм, промислових підприємств. До мережі можна під’єднати потужні прилади, зокрема циркулярні пилки, зварювальні апарати, електроплити, опалювальне обладнання тощо. Знижується навантаження завдяки можливості розподілу споживання струму користувачами, мінімізуються стрибки напруги.
Недоліки трифазної мережі: вирішення проблеми
Трифазна мережа не позбавлена мінусів:
- перекіс напруги. Якщо від однієї фази працює телевізор, а від іншої — котел і електроплита, відбувається несиметричне навантаження, що призводить до пошкодження техніки;
- зростає ризик ураження струмом, займання через стрибкоподібне підвищення напруги.
Щоб убезпечити себе, близьких, працівників та майно, на трифазну мережу слід встановити стабілізатор, модель якого можна обрати на сайті інтернет-магазину 220 Volt за посиланням https://220volt.com.ua/stabilizator/phases_stab_trehfaznie.
Нормалізатор блокуватиме стрибки надвисокої напруги, якщо не зможе їх стабілізувати, не пропустить критичні струми до користувачів, захищатиме мережу від коротких замикань і перекошення фаз, рівномірно розподіляючи навантаження.
Перш ніж придбати стабілізатор
Перед купівлею нормалізатора напруги для трифазної мережі необхідно визначитися з вихідними цифрами:
- виміряти потужність усіх приладів, які вже працюють від мережі, та потенційних користувачів у майбутньому;
- відслідкувати, наскільки часто й у якому діапазоні трапляються перепади напруги в основній мережі (якщо цифри великі, то слід купувати стабілізатор із широким діапазоном напруження на вході, такий пристрій можна знайти серед симісторних моделей);
- знати, якою буває мінімальна температура і максимальна вологість у приміщенні, де буде розташовуватися обладнання (стабілізатори виходять з ладу за температури нижче +5 і вологості більше 80%).
Обираючи модель стабілізатора для приміщень, де працюватиме електроніка й інша надчутлива техніка, зверніть увагу на швидкість спрацювання приладу. Під час обслуговування таких «вибагливих» користувачів реакція нормалізатора має бути миттєвою.
Якщо для вас важлива швидкість реакції нормалізатора, його стійкість до потужних навантажень, то обирайте сервоприводну модель. Вона має автотрансформатор і відзначається плавним регулюванням. Якщо пріоритетом є безшумність роботи, тривалий термін служби і широкий діапазон вхідної напруги — зупиніть вибір на симісторному обладнанні.
Остаточно визначитися з пристроєм, який відповідатиме вашим запитам, допоможуть менеджери інтернет-магазину 220 Volt. Ваше замовлення буде доставлено кур’єрськими службами у будь-який населений пункт України (крім тимчасово окупованих територій), а якщо ви мешкаєте у столиці чи Київській області, спеціалісти компанії самі привезуть обладнання на об’єкт і встановлять його. Дізнавайтеся про таку можливість за телефонами на сайті.