Формування бюджету відбувається з допомогою двох інструментів: планування стратегії отримання доходів та управління поточними витратами. І якщо стратегія отримання прибутків розробляється професіоналами, то для управління власними грошима існує багато цікавих додатків.
Розглянемо, що саме можна використовувати та яка користь з цих програм.
finmap
Слідкуйте за фінансами і вносьте дані у будь-який момент, коли вам це потрібно: поки йдете до машини, їдете у ліфті, п’єте каву. Внесені дані одразу відобразяться у всіх звітах та Календарі у вашому особистому кабінеті десктопної версії Finmap.
У застосунку ви можете:
- Додавати витрати, доходи чи перекази;
- Підключати інтеграції з банками;
- Дивитись, скільки грошей на рахунках.
Для ведення обліку в застосунку ви наразі можете вибрати одну з 4-х мов: українську, англійську, польську, російську. У найближчих релізах у мобільному застосунку Finmap також будуть доступні звіти Дебіторка, Кредиторка, Проєкти. А також платіжний Календар. Тариф від 25 дол. на міс.
Spendee
Умовно безкоштовна програма на мобільний телефон для управління фінансами. Є реклама, для внесення даних треба трохи почекати. Безкоштовного функціоналу достатньо, щоб взяти свої гроші під контроль. Для тих, кому функцій буде мало, є можливість купити довічний доступ до розширеної версії додатку, приблизно за 75$.
Особливості програми:
- можливість прив’язки рахунків та гаманців;
- експорт даних в csv, xls;
- синхронізація з пристроями в режимі реального часу;
- можливість розподілу фінансів за категоріями. Наприклад, накопичення, мрії, подорожі і т.д;
- можливість ставити теги, де була зроблена транзакція;
- служба підтримки доступна цілодобово.
Money Lover
Money Lover – програма для обліку фінансів та моніторингу власних витрат. В подорожах вона надає можливість знайти банкомати на карті, контролювати бюджет (конвертує гроші в валюту країни, де ви знаходитесь).
Особливості додатку:
- Можливість імпорту даних з Dropbox.
- Перегляд стану фінансів у графіках.
- Готові категорії для розподілу грошей.
- Перейти з однієї вкладки на іншу можна з допомогою свайпу.
- Наявність Web-версії.
- Можливість експорту даних.
До програми приєднуються тільки 5 пристроїв. Додаткові функції доступні в преміум доступі. Немає можливості використовувати безлімітну кількість шаблонів під фінансові плани та рахунки.
В Google Play кількість завантажень програми більше 5 млн та 196 тисяч відгуків. Додаток вартий уваги, якщо ви хочете знайти комфортний інструмент для роботи з фінансами.
Goodbudget
Мобільний додаток англійською мовою, яким користуються більше 1 млн користувачів по всьому світу. Про цю програму писали такі медіа, як The New York Times та Форбс. Завантажується додаток безкоштовно в AppStore чи Google Play.
З допомогою програми можна робити:
- аналіз фінансових даних;
- переносити кошти з одного місяця на інший;
- робити імпорт інформації у форматі OFX;
- ставити фінансові цілі;
- розподіляти гроші на життя по системі «5 конвертів».
Monefy
Зручний додаток для роботи з фінансами. В Google Play його скачали 5 млн разів. Програма має зручний інтерфейс, де всі дані розташовані на головному екрані в виді діаграми та картинок. Одразу видно, на яку категорію використовується більше грошей, який маєте баланс.
Нічого зайвого, вся інформація строго по ділу. Є можливість встановити фінансові звіти на місяць або за тиждень, розділити витрати на оплату картою та готівку.
Платна версія програми коштує приблизно 1050 гривень та дає можливість самостійно встановлювати категорії витрат, робити особисті плани. Мінус програми – відсутність можливості внести дані заднім числом. Наприклад, якщо 31 січня ви забули записати витрати, то вони підуть в дані за лютий.
1Money
Мобільний застосунок з інтуїтивно зрозумілим дизайном. Є можливість розподіляти витрати за категоріями та збирати в одну діаграму. Вносити інформацію треба вручну, клікнувши на відповідну категорію.
Програма дає можливість поставити нагадування про внесення інформації, якщо у вас є проблеми з дисципліною. Стандартно до програми додається два рахунки: готівка та банківська картка. Розширені функції доступні в платній версії програми. Доступ коштує 300 гривень.
Mobills
Простий мобільний додаток для роботи з власною бухгалтерією. Є можливість розподілу витрат на категорії та перегляду інформації в графіках та діаграмах.
Можна встановити фінансовий ліміт на кожну категорію витрат та слідкувати за його рамками. Програма дозволяє ставити фінансові цілі та дивитися як просувається їх досягнення. Тут можна зібрати всі свої кредити в одне місце і спостерігати за оплатою, загальною сумою боргу.
Програма має мобільну та комп’ютерну версію. Основний мінус – синхронізація між ними буває не завжди. Доступний експорт даних в Excel, PDF чи OFX. Розширені функції та доповнення є тільки в платній версії додатку. За невелику суму ви отримаєте менеджера кредитних карток, додаткові графіки та можливість додавати свої категорії.
AndroMoney
Дуже простий у використанні додаток з можливістю додавати багато фінансової інформації.
Ви можете:
- розподіляти витрати за категоріями;
- записувати грошові перекази в різних валютах;
- враховувати борги та кредити;
- встановлювати регулярні платежі з даними отримувача;
- додавати теги та фото;
- робити імпорт та експорт даних;
- складати звіти за потрібний період;
- є можливість підключити вклади на кредитні картки.
Програма має мобільну та комп’ютерну версію, які між собою синхронізуються та дозволяють обмінюватись даними. Крім того, всю інформацію можна скачати та зберегти на карті пам’яті. Якщо потрібен зручний фінансовий інструмент, то AndroMoney – оптимальний варіант.
Фінансовий достаток має той, хто вміє слідкувати за своїми грошима та знає, куди вони витрачаються. Якими фінансовими додатками ви користуєтесь? Поділіться в коментарях.