В очах споживачів ваше відео є відображенням вашого бренду. Щоб допомогти вам впоратися зі своєю стратегією відеомаркетингу, ось деякі найпоширеніші помилки, які можна часто бачити, а також поради про те, як їх уникнути.
1. Неправильне маркування
Чути, як хтось згадує ваше відео дуже схвально і приємно. Але якщо вони не можуть пригадати назву вашої компанії, це вважається провалом. Багато разів ми настільки захоплюємося створенням відео, що забуваємо про його реальні цілі: інформування про переваги і просування вашого бізнесу. Що робити? Забрендуйте своє відео своїм логотипом, URL-адресою веб-сайту або іншим елементом своєї особистості – особливо на початку.
2. Неправильне місце розташування
Одна з основних помилок, яку роблять компанії на регулярній основі, – розміщення відео тільки в одному місці. Це просто не принесе вам того, що вам потрібно. У багатьох людей є ідея, що заробляння грошей і створення трафіку відбувається з одного URL, як за помахом чарівної палички. У той час як бувають випадки, коли одне відео чарівним чином стає вірусним, здебільшого підприємствам доводиться докладати реальних зусиль для поширення новин. Не просто публікувати на YouTube і забути про це. Опублікувати в Facebook. Поділіться їм на інших соціальних платформах. Якщо ваше відео менше хвилини, ви можете опублікувати його в Instagram.
3. Нездатність використовувати SEO для вашого відео
Залучення вашої аудиторії до перегляду вашого відео онлайн має вирішальне значення. Просто розмістити його на YouTube вже недостатньо. Існують особливі тактики і прийоми, які можуть залучити веб-трафік на ваш сайт і відео і поставити ваш сайт на перше місце в результатах пошуку. Використовуйте правильні методи відео SEO, щоб збільшити онлайн видимість вашої роботи.
YouTube поступається тільки Google як найбільшійпошуковій системі. Вони обидва шукають в метаданих, які супроводжують відео, фрази і ключові слова. Важливо, щоб ви використовували відповідні ключові слова в категоріях, заголовку, тегах і описі. Це допоможе людям знайти ваше відео. Обов’язково зробіть те ж саме для Facebook і всюди, де ви публікуєте своє відео.
4. Створення відео тільки для того, щоб зробити відео
Коли ви не можете скласти план, ви зазнаєте невдачі. Це висловлювання належить до життя і відеомаркетингу. Ваше відео служить вищій стратегічній меті? Чому ви це робите? Якщо ви не знаєте відповідь, зробіть крок назад. Підходьте до відео з планом, як до будь-якої іншої маркетингової кампанії. Якщо ви можете досягти чіткої бізнес-цілі за допомогою відео, то зробіть це.
5. Занадто глибокий підхід і надсерйозність
Загальною помилкою, допущеної безліччю компаній, є продумування кожної дрібниці їх відео. Це небезпечне мислення, і воно може привести до того, що кінцевий продукт буде нудним, занадто складним, і частіше за все, точною копією відео конкурентів, яке показало помірну продуктивність, коли воно було випущено три роки тому.
Успіх в світі відео маркетингу часто може бути пов’язаний з вірусним. Якщо ви подивитеся на деякі з ваших улюблених вірусних відео, ви помітите, що у них всіх є одна спільна риса: Вони унікальні!
6. Низька якість
Відеомаркетинг коштує грошей.
Вам може здатися привабливим спробувати заощадити трохи бюджету при створенні відео для вашого бренду. Можливо, ви вирішили працювати з найдешевшою компанією, яку ви можете знайти, або, можливо, ви спробуєте зробити це самостійно без будь-якого досвіду. Йти за допомогою одного з цих шляхів – величезна помилка. Індустрія відеомаркетингу настільки різноманітна, що при мінімальному обсязі пошуку ви зможете знайти ідеальне відео-пояснення для свого цінового діапазону.
Важливо пам’ятати, що якість, за яке ви платите, – це якість, яке ви отримаєте. З ростом популярності відеомаркетингу важливо правильно розподілити бюджет на створення відеороликів.
7. Занадто довге відео
Якщо ви хочете, щоб ваше відео дивилися, воно повинно бути коротким, приємним і конкретним. Найбільша ідеальна довжина відео ролика 30-90 секунд. Якщо ви робите вступ довше ніж 10 секунд, ви відразу втрачаєте велику частину своєї аудиторії.
8. Відсутність інтеграції
Ще одна помилка, яку здійснює більшість людей, – це не погоджувати відео з рештою контент-стратегією. Щоб відео було успішним, вам потрібно почати інтегрувати його в свою стратегію. Настійно рекомендується помістити відповідне посилання в перші два рядки опису.
9. Нездатність звернутися до цільової аудиторії
Створення відео з повідомленням, яке адресовано певній аудиторії, є другою за величиною помилкою в відео-маркетингу. Хоча у вас можуть бути послуги або продукти, які можуть принести користь всім, будь-яке створюване вами відео має бути орієнтоване тільки на один цільовий ринок (хоча ваш бізнес може орієнтуватися на кілька ринків). У людей з будь-якого цільового ринку є певні больові точки і потреби, і вони шукають відповіді на свої конкретні питання. Метою вашого відео має бути рішення цих проблем і надання інформації, яка досягає цієї цільової аудиторії. Щоб уникнути цієї помилки, досліджуйте свій цільовий ринок, визначте їх демографічний профіль, їх больові точки (в тому, що стосується вашої послуги / галузі), і яку емоційну тягу вони привернуть найкраще. Ви повинні прагнути зробити своє відео доступним для своєї аудиторії на декількох рівнях.
10. Відмова від відстеження
Щоб дізнатися, чи правильно ви робите відеомаркетинг, вам потрібно відстежувати свої результати. У YouTube і Facebook є свої власні показники, але ви також можете використовувати такий інструмент, як MediaNest. Аналітика дає вам надійні, об’єктивні дані, які ви можете використовувати для поліпшення своїх відео. Переконайтеся, що навіть якщо ви не отримаєте необхідний коефіцієнт конверсії, принаймні, ви отримаєте відмінні дані, які допоможуть вам в майбутньому.