Повітряні теплові завіси представлені в широкому асортименті, вони дозволяють зберегти тепло взимку та влітку. Фахівці «Київ Комфорт» рекомендують купувати їх на відкриті дверні та віконні отвори.
У каталозі магазину в розділі «Опалювальна техніка» є теплова завіса на вхідні двері від перевірених виробників. Перед покупкою слід ознайомитись із призначенням та головними характеристиками.
Як вибрати теплову завісу?
Повітряно-теплова завіса дозволяє у будь-яку пору року зберегти сприятливий мікроклімат у приміщенні. Вона користується заслуженою популярністю, оскільки заощаджує кошти на опаленні, кондиціонуванні та вентиляції повітря.
За призначенням завіси бувають побутовими та промисловими. Перші використовуються у квартирах та будинках, а другі на складах, підприємствах, об’єктах торгівлі тощо.
При виборі теплової завіси слід звернути увагу на такі фактори:
- тип конструкції (одно-або двосторонні);
- вид нагрівального елементу;
- з обігрівом чи без;
- спосіб монтажу;
- цільове призначення;
- розміри полотна;
- вартість та надійність виробника.
Як нагрівальні елементи можуть бути використані спіральні, тенові, керамічні. Спіральні швидко нагріваються, але є ненадійними. Тенові нагріваються досить довго і за невисокої температури. Керамічні – надійні та довговічні.
Теплові завіси з подачею гарячої води характеризуються економічністю, але потребують складного професійного монтажу та близькості до центральної системи водопостачання. Електричні витрачають більше енергії на нагрівання, але легко і швидко встановлюються.
Основне завдання повітряно-теплових завіс – збереження мікроклімату у приміщенні шляхом створення бар’єру на дверях чи вікнах. Таке полотно надійно захистить від потрапляння всередину неприємних запахів з вулиці, шкідливих комах, пилу та диму.
Особливості монтажу теплових завіс та кондиціонерів
Залежно від способу монтажу розрізняють:
- горизонтальні;
- вертикальні;
- колонні;
- стельові.
Варто зауважити, що теплові (електричні) встановлюються лише горизонтально. А вертикальні можуть бути встановлені різними способами, і якщо це дверний отвір, то довжина полотна має бути на 20 см більше.
Окрім теплових завіс, високим попитом користуються кондиціонери. Найпоширенішим є настінний, який встановлюють у будинках, квартирах, офісах, готелях, магазинах, виробничих та інших приміщеннях.
Спеціалісти «Київ Комфорт» допоможуть дізнатися ціну встановлення кондиціонера та призначать зручний час для приїзду замірника додому до клієнта. Він також підбере потрібне місце для монтажу спліт-системи, це, як правило, права або ліва сторона від вікна. Краще встановлювати кондиціонер перед ремонтом, щоб приховати інженерні комунікації та трубопровід, який з’єднує зовнішній та внутрішній блоки.