Згідно з останнім дослідженням LG Electronics (LG), 48% споживачів стверджують, що зараз налаштовані більш оптимістично, ніж шість місяців тому.
Опитування, проведене на 16 ринках, надає детальні дані про глобальний оптимізм, його рушійні чинники та демографічні групи, які почуваються найоптимістичніше та найщасливіше. Середній глобальний індекс оптимізму становить 7,49 із 10. Франція, Великобританія й Австралія виявилися одними з найменш оптимістичних країн, набравши на 14,5% менше за середній показник. Натомість Саудівська Аравія (на 12% вище), Індія (на 10,8% вище) та ОАЕ (на 8,1% вище) виявилися найбільш оптимістичними. Споживачі найоптимістичніше налаштовані щодо особистісного зростання й розвитку (69%) та сімейних стосунків (66%), але найменш оптимістично — щодо своїх фінансів.
Розваги, зокрема фільми, телебачення, музика та мистецтво, були визначені як найбільш значущий фактор оптимізму (60%). За ними йде штучний інтелект (56%). Менше ніж половина респондентів вибрала соціальні мережі (48%), а міжнародні кризи, як-от війна, викликали найменше оптимізму.
LG провела опитування, щоб підтримати та зрозуміти природу щастя, відповідно до філософії бренду Life’s Good («Життя прекрасне»). Результати дослідження є частиною більш широких зусиль LG з оцінювання потенціалу та впливу оптимізму на глобальному рівні, що свідчить про прагнення компанії підвищувати рівень оптимізму споживачів.
Опитування також розкриває ключові аспекти ставлення різних поколінь до оптимізму. Оптимізм і щастя зменшуються з віком, хоча рівень останнього знижується повільніше. Цікаво, що, попри вищі середні показники щастя й оптимізму серед молодших вікових груп, респонденти до 18 років показали одні з найнижчих результатів. Крім того, 50% представників покоління Z висловили думку, що оптимізм може бути шкідливим, що є найвищим показником серед усіх вікових груп. Така обережність може бути пов’язана з їхнім життєвим етапом, оскільки представники покоління Z вдвічі частіше не погоджувалися з тим, що мають інструменти, необхідні для досягнення успіху (16%), порівняно з мілленіалами.
Роль соціальних мереж
Молодші вікові групи частіше шукають в інтернеті позитивний контент та однодумців для підвищення оптимізму. 86% споживачів стверджують, що соціальні мережі впливають на їхнє особисте життя, тоді як 67% вважають, що вони впливають на суспільство.
Представники покоління Z також частіше звертаються до психотерапевта, ходять на шопінг або вдаються до радикальних дій для боротьби з негативом, наприклад видаляють акаунт у соціальних мережах.
Натомість старші групи схильні шукати розраду офлайн: проводять час на свіжому повітрі, з родиною або займаються хобі. Молоді люди більш охоче шукають зовнішні способи підвищення оптимізму та щастя, ніж старші.
Додайте оптимізму у свою стрічку
Як бренд, який пристрасно прагне поширювати оптимізм, ми щодня намагаємося бути максимально клієнтоорієнтованими. Споживачі потребують інструментів, які б підживлювали їхній оптимізм та віру в майбутнє, і забезпечення цього є ключовою частиною місії LG. Саме тому ми запустили кампанію «Додайте оптимізму у свою стрічку» (Optimism your feed), завдяки якій можна додавати більше оптимістичного контенту у стрічки в соціальних мережах. Кампанія довела свою ефективність: 78% людей заявили, що почувалися більш оптимістично після перегляду кампанії порівняно з тим, що було до неї.
— каже Кім Хьо Ен, віцепрезидент і керівник відділу бренд-менеджменту LG.
Плейлист Optimism your feed можна знайти на глобальних каналах LG в TikTok (@lge_lifesgood) та на YouTube (@LGGlobal). Більш детальну інформацію можна знайти на сторінці кампанії на lg.com/lifesgood.
Методологія дослідження:
Глобальне дослідження, проведене GWI Період: з 26 серпня до 7 жовтня 2024 року Вік: від 16 до 64 років, усі рівні доходів.
Розмір вибірки: 300 респондентів на 16 ринках, за винятком 70 респондентів у Саудівській Аравії.