Сьогодні наші смартфони та планшети займають величезну кількість нашого щоденного часу. Деякі дослідження показали, що середньостатистичний американець щодня проводить близько 3 годин на своїх телефонах, в той час як інші виявили, що як мінімум половина цього часу витрачається на соціальні мережі і YouTube. Поряд з мобільного революцією ми також збільшили обсяг споживаного нами відеоконтенту. Сьогодні, за оцінками Google, 6 з 10 осіб вважають за краще дивитися онлайн-відео, а інші виявили, що ми збільшуємо споживання мобільного відео на цілих 100% щороку.
Що таке мобільна реклама?
Мобільна реклама – це різновид мобільного маркетингу, який на 30% ефективніше традиційної інтернет-реклами. Він надає цільовий рекламний контент, спеціально розроблений для таких пристроїв, як смартфони, і представлений в різних форматах, включаючи мобільний Інтернет, рекламу в додатках і багато іншого. У міру розвитку технологій постійно розробляються нові стратегії залучення клієнтів на мобільних пристроях.
Сьогодні споживачі проводять більшу частину свого інтернет-часу на своїх телефонах і планшетах, а не на настільних комп’ютерах і ноутбуках. Згідно зі звітом MetrixLab, «мобільні пристрої в даний час складають більшу частину споживання цифрового мультимедіа», причому час, що витрачається на ці пристрої, випереджає щоденний час екрану, що надається комп’ютерам.
Чому мобільне відео вигідне?
При плануванні маркетингового бюджету важливо виділити правильну кількість ресурсів для вашої мобільного стратегії. Виділення мобільної відео реклами дає вам кілька ключових переваг, в тому числі:
- Мобільне відео сприяє кращій взаємодії. Дослідження, проведене Бюро інтерактивної реклами, показало, що мобільне відео показало в 2 рази більше кліків, ніж в нефі, і в 3 рази краще, ніж банерна і проміжна реклама. Більш того, з ростом числа людей, які дивляться відео на мобільних пристроях, ринок продовжує рости. Відео, безсумнівно, ефективне для маркетингових цілей.
- Мобільні відео, дивляться до кінця. Мобільне відео, як правило, коротше (завдяки таким платформ, як Instagram, Snapchat і нині не існуюча Vine), що означає, що споживачі з більшою ймовірністю будуть дивитися їх до кінця. Дійсно, деякі дослідження показали, що приблизно 88% 30-секундних відеороликів виглядають повністю.
- Мобільний телефон заохочує обмін. Одна з найкращих особливостей відеореклами, особливо вірусних, полягає в тому, що ними легко поділитися на мобільних пристроях. Це дає вашим оголошенням органічний імпульс, який покращує вашу експозицію і дає вам кращу цінність за кожен витрачений долар.
- Краще орієнтуйте свої відеооб’яви з географічним місцем розташування. Мобільна реклама стає більш точною завдяки використанню геолокації і реєстрації користувачів в різних місцях. Це дозволяє націлювати на свої відео в залежності від поточного місця розташування користувачів і отримувати більш точні відомості про те, хто дивиться ваші відео.
Тенденції реклами мобільного відео до 2020 років
Коли ви готуєте стратегію для мобільної відеореклами на 2019 рік, ось деякі з найбільш важливих тенденцій і статистики, про які слід пам’ятати:
- Рекламодавці планують витратити приблизно 15,93 мільярда доларів на рекламу мобільного відео, а в найближчі три роки ця цифра зросте до 24,81 мільярда доларів.
- Американці демонструють явну перевагу дивитися роздрібну рекламу на своїх мобільних пристроях, а не на своїх комп’ютерах або телевізорах, причому в 2017 році роздрібна частка склала 33% відеореклами.
- Все більше людей дивляться відео на мобільному телефоні. Приблизно 187,7 мільйона чоловік будуть дивитися відео в 2019 році, а до 2022 року очікується 205 млн глядачів мобільного відео.
- Споживачі частіше взаємодіють з брендом, коли бачать відео в соціальних мережах. Опитування Brightcove показав, що 53% респондентів використовують бренди на основі відео в соціальних мережах.
Приклади мобільної реклами
Як і в будь-якій формі реклами, мобільна реклама може втілюватися в життя різними способами. Ось кілька найбільш часто використовуваних на сьогоднішній день типів:
- Оголошення в додатках. Простий у використанні формат реклами в сучасній мобільного екосистемі, оголошення в додатках розміщуються безпосередньо в інтерфейсі активного застосування. Оскільки користувачі витрачають приблизно 89% свого часу на перегляд додатків, це основний канал реклами для маркетологів для залучення нових клієнтів. Реклама в додатку може навіть запозичувати у більшості стратегій форматування, згаданих нижче, але найбільш ефективні приклади припиняють роботу програми з повноекранними презентаціями. Це, безумовно, варто зусиль – аудиторія, як правило, привертає рекламу всередині додатків більше, ніж альтернативні формати, і очікується, що до 2020 року дохід досягне 7 мільярдів доларів.
- Статичні рекламні вставки. Статичні рекламні вставки, як правило, займають весь екран, але компроміс полягає в тому, що вони з’являються під час природних пауз у використанні програми. При ефективному використанні вони мають більш високий рейтинг кліків, ніж традиційні рекламні банери.
- Відеореклама. Відеореклама не є взаємовиключною з рекламними вставками, нативною рекламою і іншими видами мобільної реклами. Якщо за останні кілька років ви витратили багато часу на перегляд веб-сторінок або перегляд додатків, ви напевно помітили, що поворот до відео відбувається практично повсюдно. Очікується, що до 2023 року витрати на відео об’яви досягне 103 мільярди доларів.
- Відтворення оголошення. Дуже привабливий формат реклами в просторі мобільних ігор. Відтворення оголошення – це інтерактивні рекламні оголошення, які одночасно виступають в якості демонстраційних версій ігор. Хоча іграбельним іграм часто потрібно працювати з розробниками ігор для ефективної інтеграції механіки, це відмінний спосіб познайомити користувачів з контентом додатку перед його повним завантаженням. При ефективному поданні клієнти будуть натискати на посилання магазину, щоб продовжити роботу. Кращі ігрові можливості короткі, солодкі і пропонують невеликий смак того, що очікувати від ігрового процесу.
- Мобільні веб-оголошення. Подібно до традиційного настільного формату, мобільні веб-оголошення розміщуються на веб-сайтах. Основна відмінність полягає в тому, що мобільні версії оптимізовані для перегляду на смартфоні і планшеті, а не на моніторі комп’ютера. Мобільні веб-сторінки, як правило, отримують набагато менше переглядів, ніж додатки, і їх не слід розставляти по пріоритетам, але дослідження дійсно показують, що показники залученості можна порівняти з еквівалентами в додатках. Хитрість полягає в тому, щоб розгорнути рекламні оголошення, не порушуючи і без того обмежений простір екрану для веб-контенту.
- Нативна реклама. Використовувана великими гравцями, такими як Twitter, Facebook і інші, нативна реклама розроблена так, щоб виглядати як навколишній контент. Для їх виконання потрібен певний навик, оскільки вони повинні відповідати своєму оточенню по дизайну і тону, але це хороший спосіб привернути увагу, не будучи нав’язливим. Доброю новиною є те, що більшість цих сервісів пропонують вичерпні ресурси та рекомендації по розміщенню ваших оголошень.
Як висновок:
Відео як і раніше є одним з найбільш ефективних елементів стратегії цифрового маркетингу. Реклама за допомогою мобільного відео дає вам багато переваг, в тому числі підвищення залученості, більш високий рівень впізнаваності бренду і більш точний таргетинг реклами для поліпшення результатів. Використання цієї тенденції може допомогти набагато легше поширювати інформацію про вашу компанію.
Як візуальний вигляд, люди знаходять відео більш привабливими, такими, що запам’ятовуються і більш популярними, ніж будь-який інший тип контенту.