Навколо оновлень ПЗ ходить тисяча і одна легенда, які засновані на особистій думці або досвіді користувачів. Найчастіше, людям або лінь, або вони не зацікавлені в оновленнях і тому, такі компанії, як Apple або Windows насильно пхають поновлення своїм користувачам, постійно про них нагадуючи. Так, що правда і вигадка в оновленні ПЗ?
Міф 1: “І так піде”. Поки працює оновлювати не варто
А даремно, цей варіант не завжди вірний. Оновлення бувають корисними: оновлений інтерфейс, нові функції, краща продуктивність, пофіксені проблеми і багато-багато інших різних фішечок. Інші ж є обов’язковими, завдяки їм віруси не зможуть потрапити на ваш пристрій.
При цьому, на Андроїд можна встановити або зовсім створити своє ПЗ, що для когось може бути зручніше. iOs, правда, в цьому плані дає мало вибору — якщо для вашого пристрою з’явилося оновлення, то про нього нагадування буде вискакувати кожен день і кілька разів питати коли оновитися?
Міф 2: Оновлення потрібно встановлювати як тільки вони вийшли
Завдяки цій помилці багато, дуже багато пристроїв були зіпсовані. Нове, тільки випущене оновлення, хоча і могло бути перевіреним на помилки, не може бути застрахованим від них назовсім. Таким чином замість поліпшення ви отримаєте погіршення. Поспішати не варто.
Тут варто зазначити, що поновлення залежать від смартфонів. Так, китайські смартфони страждають низькою якістю оновлень, тому перш, ніж оновлювати, варто уважно дізнатися що саме ви встановлюєте і найкраще почекати якийсь час. А-бренди можуть теж потрапити в таку ситуацію, Apple вже кілька разів випускала у світ погані прошивки, від яких постраждали їх користувачі. Наприклад, випадок після якого їм довелося повністю відключити Touch ID. Чи варто згадувати вічно проблемні неофіційні прошивки на Андроїд? Думаю, тут і так все ясно.
Отже, що робити?
Чекаєте оновлень, дивіться відгуки і встановлюєте повну виправлену версію ПЗ.