За останніми даними частота використання інструментів для дистанційного навчання стрімко зростає. Понад 150 мільйонів студентів, викладачів, вчителів та керівників навчальних закладів у всьому світі активно використовують продукти Microsoft Education, а Microsoft Teams є головним центром залучення студентів до навчання онлайн. Microsoft анонсує нові функції Teams, а саме збільшення кількості відео учасників на екрані до 49, введення користувацьких фонів, аналітику про клас та віртуальні кімнати очікування.
За останні кілька місяців методики викладання кардинально змінились. Багато вчителів, часто вперше, почали використовувати нові інструменти для проведення уроків. Перехід на дистанційне навчання показав, наскільки важливо допомагати викладачам підтримувати зв’язок зі студентами, заохочувати їх вмотивованість, залученість та забезпечувати безпеку у віртуальному світі.
Microsoft опитала майже 500 учасників спільноти Microsoft Education, вчителів та керівників навчальних закладів з усього світу, стосовно того, чому вони навчились під час віддаленого навчання. 61% респондентів відзначили, що планують розпочати наступний навчальний рік у гібридному навчальному середовищі — поєднанні дистанційного та очного навчання. 87% стверджують, що сподіваються використовувати технології під час навчання у класі частіше, ніж раніше. У багатьох випадках вчителі розуміють, що не можуть повною мірою реалізувати навчальний план за допомогою лише практичних занять. Переважна більшість сказала, що «підтримка студентів онлайн» та «залученість студентів» є головними проблемами, з якими вони стикаються під час дистанційного навчання.
Щоб заохочувати залученість студентів до різних видів діяльності та забезпечувати безпечне середовище для роботи аудиторій онлайн, викладачі все частіше використовують Teams, який пропонує різноманітні цифрові інструменти. Сьогодні понад 150 мільйонів студентів, керівників навчальних закладів та викладачів у всьому світі активно використовують продукти Microsoft Education — і в першу чергу Teams for Education. Microsoft хоче надати їм найкращу підтримку, тому компанія презентувала деякі оновлення для Teams for Education.
Збільшення кількості відео учасників на екрані до 49
Можливість бачити обличчя всіх студентів одночасно надзвичайно важлива для залучення, а також підтримки емоційного та соціального зв’язку для викладачів. Ось чому після проведення попереднього тестування цього місяця Microsoft розширить екран перегляду відео учасників Teams до 7×7 і він буде вміщувати до 49 учасників одночасно. Функція з’явиться у загальному доступі вже восени. Тоді викладачі зможуть створювати віртуальні кімнати, щоб студенти могли зустрічатися та працювати в малих групах.
Можливість підняти руку як на уроці
Викладачам також потрібно більше можливостей для того, щоб кожен студент міг брати активну участь і був почутим. У Teams for Education учні зможуть підняти руку під час занять. Також вже восени викладачі зможуть бачити звіти про відвідування та детальну інформацію — розумний аналіз даних щодо того, як учні взаємодіють із класом, включно із завданнями, а також показники діяльності та оцінки з можливістю переглядати тенденції.
Кімнати очікування та підвищення конфіденційності
Викладачам важливо забезпечити безпеку учнів та контроль за роботою в класі. Цього літа Microsoft додасть нові можливості зустрічей у Teams, які обмежать доступ учням до зустрічей без нагляду та дозволять викладачам визначати, хто може бути присутнім. Вони також зможуть створювати кімнату очікування, щоб забезпечити приєднання до зустрічі лише певних студентів — доповнивши підхід Microsoft до конфіденційності та безпеки, який підпадає під понад 90 нормативних та галузевих стандартів.
Дистанційне навчання додало нових обов’язків ще й батькам: починаючи з допомоги дітям зорієнтуватися у новій системі до забезпечення умов дистанційного навчання. Учні навчаються з різною швидкістю та за різними методиками, що може бути великою проблемою під час навчання онлайн. Щоб батькам було легше допомагати своїм дітям з різним рівнем читання або з труднощами читання або письма через дислексію чи дисграфію, Microsoft додала інструменти для навчання, такі як «імерсивне читання» для Microsoft Word, Microsoft Edge, Teams, OneNote, Flipgrid та Microsoft: Education Edition. Імерсивним читанням щомісяця користуються понад 23 мільйони людей з дислексією та труднощами в навчанні. Батьки також мають більш гнучкий доступ до віртуальних класів своїх дітей — наприклад, вони можуть зайти до документів класу в OneNote та отримати щотижневий дайджест електронної пошти Teams for Education.
Школи — це набагато більше, ніж просто середовище для навчання, — це також місце, де діти розвивають свої соціальні та емоційні навички та проявляють творчість, для чого їм необхідні нові інструменти онлайн. Безкоштовна програма Flipgrid підключає студентів та викладачів через відео, і в середньому з березня понад 25 000 освітян приєднуються к ней щодня. Щоб посилити залучення своїх учнів, викладачі також часто використовують методику ігрового навчання, у якій допомагає Minecraft: Education Edition.
Додавання нових функцій до Teams for Education — це лише один зі способів, яким Microsoft задовольняє потреби освітян. Teams for Education тепер інтегруються з Kahoot, Prezi, GO1, Nearpod, Piazza, Gaggle та Moodle, а нові колаборації полегшують роботу з Teams у школах та університетах.