З’явився Telegram-бот, який відстежує згадки про вас, вашу компанію або будь-який запит в онлайн і оффлайн ЗМІ, включаючи ТБ, радіо і пресу.
Бот називається MyNews і його розробила команда LOOQME на базі свого сервісу для моніторингу та аналізу згадок у всіх медіа.
«До нас в LOOQME зверталося багато компаній, у яких поки ще не так багато згадок в ЗМІ. У них ще немає необхідності в професійному моніторингу і аналітиці, яку ми надаємо. При цьому, вони теж хочуть знати, що говорять про їх бренд і розвивати бізнес. Тому ми створили продукт, який закрив потреба таких клієнтів », – розповідає Віктор Янушенко, CTO LOOQME і творець бота MyNews.
Що вміє MyNews
З MyNews можна стежити за брендами, публічними особистостями, продуктами, подіями та будь-якими іншими об’єктами. Після появи новини протягом 5-10 хвилин бот надсилає посилання на публікацію в Telegram. Але крім швидкого оповіщення про публікації MyNews вміє:
- визначати охоплення публікації;
- групувати повторювані новини;
- фільтрувати з пошуку небажані джерела і стоп-слова;
- налаштовувати індивідуальний графік сповіщень;
- фільтрувати географію джерел.
Дві аудиторії: кому потрібен MyNews
Бот стане вірним помічником для піарників і маркетологів: він буде відслідковувати кількість публікацій, показувати їх охоплення і допоможе стежити за виконанням KPI в комунікаціях.
Є у чат-бота ще одна аудиторія – всі інші. Незалежно від сфери діяльності MyNews зможе збирати новини, не тільки про будь-яку компанію і конкурентів, а й про певні теми (наприклад про коронавіруси) або події. Також допоможе вирішити проблему з інформаційним сміттям, щоб читати тільки про те, що дійсно важливо.
Інструкція з використання
Щоб бот почав роботу, досить підключити його в Telegram за посиланням і вписати ключове слово. Після йдуть ряд фільтрів, які ви налаштовуєте індивідуально виходячи зі своїх запитів. Все готово!
MyNews в цифрах
MyNews запустився 1 місяць назад і ще на етапі бета-тестування. У нього вже 1000 користувачів, але у компанії в планах збільшити за рік цю цифру в 30 разів.
У базі чат-бота 50 тисяч джерел. Зараз він повністю безкоштовний і дозволяє підключити до 5 об’єктів пошуку, але після тестового періоду з’являться нові пакети і можливості.
Плани
Наступний крок – запровадити більше функціоналу: зробити більш гнучку систему фільтрації, впровадити Machine learning і додати можливість отримувати дайджести.
Зараз компанія активно збирає фідбек і дивиться на юзкейси користувачів, щоб зробити цей інструмент зручним і практичним для кожного користувача.
Читайте: Telegram рейтинг. ТОП корисних українських телеграм-каналів