GoIT Neoversity у партнерстві з EPAM відкривають перший набір на бакалаврат за спеціальністю 121 — «Інженерія програмного забезпечення». Для вступу потрібно скласти НМТ та подати документи до 30 липня. Розповідаємо, яким буде навчання та чим особливий бакалаврат Neoversity.
GoIT Neoversity — вища IT-освіта, частина групи міжнародних EdTech-компаній GoIT, що з 2014 року допомагає кожному створити свою історію успіху.
У 2023 році GoIT отримали премію від Diia.City як кращий EdTech та були визнані Міністерством цифрової трансформації України як лідер за кількістю працевлаштованих випускників IT Generation.
А у листопаді 2023 року Horizon Capital, провідна компанія прямих інвестицій у Центрально-Східній Європі з активами 1,5 млрд $, оголосила про інвестиції в GoIT.
У GoIT Neoversity навчається понад 900 студентів магістерських програм, а з 1 липня 2024 стартував набір у групу бакалаврату, розробленого у контент-партнерстві з компанією EPAM – світовим лідером із розробки програмного забезпечення та цифрової трансформації бізнесів.
Сучасна, актуальна вища освіта в IT… колись це була мрія GoIT, а тепер — це реальність – розповідає Антон Чорний, CEO GoIT Global та ректор GoIT Neoversity. Ми пишаємося тим, що разом із EPAM створили програму, що дозволить українцям побудувати успішну кар’єру в IT. Цей бакалаврат відкриває нові можливості для молодих спеціалістів в Україні.
Чим особлива програма
Бакалаврат розроблено у партнерстві з провідною IT-компанією EPAM, що входить в ТОП-15 технологічних компаній за версією Fortune 1000. Освітні програми EPAM вже реалізовані у багатьох країнах, а Neoversity — перша можливість здобути таку освіту в Україні. Бакалаврат має офіційну українську ліцензію МОН (спец. 121, Інженерія програмного забезпечення). Випускники GoIT Neoversity отримують український диплом бакалавра EQF6, як і в інших «класичних» ВНЗ.
За 4 роки навчання майбутні айтівці опанують широкий стек технологій: https://i.goit.global/UuGba
На відміну від інших вишів, з третього курсу в Neoversity будуть викладати повністю англійською. Навчання буде сконцентроване на реальних проєктах, що стануть основою портфоліо. Студентам допоможуть зі стажуванням в українських IT-компаніях, а індивідуальний “менеджер щастя” буде супроводжувати їх з першого дня навчання і до випуску. Дипломною роботою в Neoversity стане власний стартап, де студенти пройдуть усі стадії — від розробки проєктної документації до пітчингу інвесторам.
ЕРАМ – міжнародна технологічна компанія, яка свій багаторічний досвід та експертизу в різних практиках трансформувала в якісний освітній продукт. Сьогодні ми готові ділитися напрацюваннями і разом з GoIT надавати студентам сучасну вищу ІТ-освіту, яка б відповідала очікуванням ІТ-галузі. Раді, що можемо змінювати рівень професійної підготовки майбутніх айтівців, водночас впливати не лише на українську, але і світову ІТ-спільноту,
– додає Наталія Осташко, керівниця освітніх проєктів в EPAM.
Як вступити?
Крок 1. Скласти НМТ на 100+ балів: українська мова, математика, історія України + 4-й предмет на вибір. Можна використати результати НМТ 2022-2024 рр. та ЗНО 2021.
Крок 2. Подати документи в GoIT Neoversity через кабінет вступника. Набір вже відкрито, документи можна подати до 31.07.
Більше про правила вступу, формат навчання та інші деталі можна дізнатися на консультації зі спеціалістом приймальної комісії: https://i.goit.global/tuGvB
Чому саме Software Engineering
Згідно зі світовим дослідженням State of the Tech Workforce 2023, протягом наступних 10 років попит на фахівців Software Engineering зросте на 180%. IT Research Ukraine 2023 повідомляє, що за останні 5 років галузь IT створила понад 180 000 робочих місць.
Українська технологічна галузь попри виклики повномасштабної війни продовжує розвиватися. За останній рік кількість фахівців в індустрії збільшилася на понад 7% та наразі налічує 307 600 фахівців.
Галузь IT активно розвивається і в усьому світі, й надалі ця тенденція буде набирати оберти. А ось потреба у кваліфікованих фахівцях часто залишається відкритою.
Вища освіта Neoversity в партнерстві з EPAM спрямована саме на те, щоб навчати покоління інноваторів та творців майбутнього IT-індустрії, а також закрити потребу українського ринку IT в якісних спеціалістах.
Для довідки:
ЕРАМ Systems: З 1993 EPAM Systems, Inc. (NYSE: EPAM) – світовий лідер із розробки програмного забезпечення та надання консалтингових послуг у сфері цифрової трансформації бізнесів. Завдяки унікальній «інженерній ДНК» гібридні команди EPAM допомагають створювати цифрові рішення, які покращують життя, для клієнтів в понад 50 країнах. Компанія входить до ТОП-15 технологічних компаній згідно рейтингу Fortune 1000, та є однією з 20 компаній, які швидко зростають, за версією Consulting Magazine. В Україна EPAM представлена з 2005 року.